Przejdź do treści
15°CPowietrze: bardzo dobre piątek, 25 września 2026 · imieniny: Aurelii, Ładysława wschód 06:34 · zachód 18:38
reklama

Chrobry Głogów - Podbeskidzie 1:1

I liga, 4. kolejka, sezon 2026/2027

Chrobry Głogów J. Lis 45'
1:1 do przerwy 1:0
Podbeskidzie M. Urynowicz 57'
Termin
sobota, 15.08.2026, godz. 15:30
Stadion
Stadion Chrobrego
Sędzia
P. Swierczek

Chrobry Głogów → Podbeskidzie → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 45' Gol (Chrobry Głogów): J. Lis 1:0 asysta: S. Strózik
  2. 50' Żółta kartka (Podbeskidzie): M. Biernat
  3. 51' Żółta kartka (Podbeskidzie): Kacper Gach
  4. 57' Gol (Podbeskidzie): M. Urynowicz 1:1 asysta: W. Słomka
  5. 60' Zmiana (Podbeskidzie): D. Takáč za: M. Sitek
  6. 60' Zmiana (Podbeskidzie): E. Shikavka za: W. Słomka
  7. 60' Zmiana (Podbeskidzie): K. Kolanko za: B. Martosz
  8. 65' Zmiana (Chrobry Głogów): W. Staszak za: A. Rybak
  9. 74' Zmiana (Chrobry Głogów): R. Mandrysz za: R. Bąk
  10. 74' Zmiana (Chrobry Głogów): A. Bukowski za: J. Lis
  11. 77' Żółta kartka (Podbeskidzie): Kacper Gach
  12. 77' Czerwona kartka (Podbeskidzie): Kacper Gach
  13. 77' Żółta kartka (Chrobry Głogów): W. Staszak
  14. 78' Zmiana (Podbeskidzie): A. Kasperkiewicz za: L. Klisiewicz
  15. 79' Żółta kartka (Chrobry Głogów): Y. Sharabura
  16. 85' Zmiana (Chrobry Głogów): Jakub Szablowski za: K. Ibe-Torti
  17. 85' Zmiana (Chrobry Głogów): A. Sadiku za: Y. Sharabura

Składy

Chrobry Głogów

  1. 22 K. Bąkowski
  2. 80 K. Tabiś
  3. 21 M. Kozajda
  4. 8 J. Grič
  5. 77 M. Bartolewski
  6. 5 R. Bąk
  7. 28 J. Lis
  8. 7 K. Ibe-Torti
  9. 51 A. Rybak
  10. 10 Y. Sharabura
  11. 11 S. Strózik

Rezerwowi

  • 1 K. Wróblewski
  • 16 R. Mandrysz
  • 15 W. Staszak
  • 18 T. Simkov
  • 6 B. Czajka
  • 33 A. Bukowski
  • 24 K. Grzelak
  • 72 Jakub Szablowski
  • 17 A. Sadiku

Trener: Łukasz Becella

Podbeskidzie

  1. 99 S. Branczyk
  2. 2 K. Sochań
  3. 4 M. Biernat
  4. 22 Kacper Gach
  5. 7 M. Sitek
  6. 14 M. Urynowicz
  7. 98 W. Słomka
  8. 26 O. Sewerzyński
  9. 10 D. Pietraszkiewicz
  10. 84 B. Martosz
  11. 90 L. Klisiewicz

Rezerwowi

  • 1 M. Matys
  • 3 A. Kasperkiewicz
  • 8 D. Takáč
  • 9 E. Shikavka
  • 11 T. Hirosawa
  • 17 J. Majsterek
  • 21 K. Kolanko
  • 24 K. Twardosz
  • 6 A. Iwanczyk

Trener: Marcin Wlodarski

reklama

Wcześniejsze spotkania

Chrobry Głogów: 3 zwycięstwa 2 remisy Podbeskidzie: 5 zwycięstw 10 meczów, bramki 9:17

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
20.05.2024 I liga Podbeskidzie 0:1 Chrobry GłogówM. Lebedyński 69'
24.11.2023 I liga Chrobry GłogówA. Zarówny 5'; M. Lebedyński 52'; B. Biel 74' 3:0 Podbeskidzie
10.03.2023 I liga PodbeskidzieGoku Román 24', 58', 65'; M. Misztal 32'; K. Biliński 41'; E. Bonifacio 89' 6:0 Chrobry Głogów
14.08.2022 I liga Chrobry Głogów 0:1 PodbeskidzieK. Biliński 76'
08.05.2022 I liga Chrobry GłogówD. van der Heijden 88' 1:3 PodbeskidzieK. Biliński 7', 40'; Goku Román 84'
31.10.2021 I liga PodbeskidzieGoku Román 45+2'; K. Biliński 90+1' 2:1 Chrobry GłogówM. Bochnak 41'
25.07.2020 I liga Podbeskidzie 0:1 Chrobry GłogówM. Ilków-Gołąb 71' (k.)
10.11.2019 I liga Chrobry GłogówK. Osyra 52' (sam.) 1:1 PodbeskidzieŁ. Sierpina 50' (k.)
18.05.2019 I liga Chrobry GłogówM. Machaj 90+2' 1:1 PodbeskidzieB. Jaroch 44'
04.11.2018 I liga PodbeskidzieV. Šabala 20'; A. Rakowski 48'; Ł. Sierpina 88' 3:0 Chrobry Głogów

Źródło danych: API-Football.