reklama
Chrobry Głogów - Podbeskidzie 3:0
I liga, 16. kolejka, sezon 2023/2024
- Termin
- piątek, 24.11.2023, godz. 18:00
- Stadion
- Stadion GOS
- Sędzia
- P. Idzik
Chrobry Głogów → Podbeskidzie → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 5' Gol (Chrobry Głogów): A. Zarówny 1:0
- 18' Żółta kartka (Podbeskidzie): M. Banaszewski
- 20' Żółta kartka (Podbeskidzie): D. Mikolajewski
- 46' Zmiana (Podbeskidzie): G. Merebashvili za: H. Kadrić
- 52' Gol (Chrobry Głogów): M. Lebedyński 2:0
- 55' Żółta kartka (Chrobry Głogów): D. Hanc
- 63' Zmiana (Podbeskidzie): M. Misztal za: J. Kolenc
- 68' Zmiana (Chrobry Głogów): B. Biel za: M. Ozimek
- 68' Zmiana (Chrobry Głogów): P. Tupaj za: D. Hanc
- 72' Zmiana (Chrobry Głogów): M. Machaj za: S. Bartlewicz
- 74' Gol (Chrobry Głogów): B. Biel 3:0
- 76' Zmiana (Chrobry Głogów): A. Bogusz za: P. Mucha
- 76' Zmiana (Chrobry Głogów): R. Wolsztyński za: M. Lebedyński
- 76' Zmiana (Podbeskidzie): M. Ziółkowski za: P. Tomasik
- 90+4' Żółta kartka (Chrobry Głogów): M. Bougaidis
Składy
Chrobry Głogów
- D. Węglarz
- M. Bougaidis
- K. Tabiś
- Gabriel Estigarribia
- A. Zarówny
- R. Mandrysz
- P. Mucha
- M. Ozimek
- D. Hanc
- S. Bartlewicz
- M. Lebedyński
Rezerwowi
- B. Biel
- P. Tupaj
- M. Machaj
- A. Bogusz
- R. Wolsztyński
- E. Pieczarka
- K. Dybowski
- M. Michalec
- P. Plewka
Trener: P. Plewnia
Podbeskidzie
- P. Procek
- P. Tomasik
- D. Mikołajewski
- M. Wypych
- M. Willmann
- T. Jodłowiec
- M. Banaszewski
- J. Kolenc
- M. Sitek
- H. Kadrić
- B. Bida
Rezerwowi
- G. Merebashvili
- M. Misztal
- M. Ziółkowski
- J. Hlavica
- L. Etoundi
- M. Chlumecký
- M. Stryjewski
- P. Lukáč
- S. Nnoshiri
Trener: D. Marzec
reklama
Wcześniejsze spotkania
Chrobry Głogów: 1 zwycięstwo 2 remisy Podbeskidzie: 5 zwycięstw 8 meczów, bramki 5:17
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 10.03.2023 | I liga | 6:0 | ||
| 14.08.2022 | I liga | 0:1 | ||
| 08.05.2022 | I liga | 1:3 | ||
| 31.10.2021 | I liga | 2:1 | ||
| 25.07.2020 | I liga | 0:1 | ||
| 10.11.2019 | I liga | 1:1 | ||
| 18.05.2019 | I liga | 1:1 | ||
| 04.11.2018 | I liga | 3:0 |
Źródło danych: API-Football.
