reklama
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1:0
II liga, 25. kolejka, sezon 2023/2024
- Termin
- piątek, 22.03.2024, godz. 20:00
- Stadion
- Stadion ROSRRiT
- Sędzia
- Ł. Ostrowski
Pogoń Siedlce → Olimpia Elbląg → tabela ligi wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 8' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): M. Famulak
- 48' Żółta kartka (Pogoń Siedlce): M. Karwot
- 57' Zmiana (Olimpia Elbląg): K. Bartoś za: O. Yatsenko
- 57' Zmiana (Olimpia Elbląg): D. Kozera za: M. Gabrych
- 58' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): K. Bartos
- 64' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): J. Sangowski
- 65' Zmiana (Olimpia Elbląg): K. Jóźwicki za: D. Wierzba
- 72' Zmiana (Pogoń Siedlce): K. Miś za: C. Bujalski
- 72' Zmiana (Pogoń Siedlce): T. Walczak za: M. Majewski
- 81' Zmiana (Olimpia Elbląg): K. Łaszak za: Ł. Sarnowski
- 87' Gol (Pogoń Siedlce): T. Walczak 1:0
Składy
Pogoń Siedlce
- J. Burek
- T. Milašius
- R. Majewski
- D. Burka
- M. Karwot
- E. Dzięcioł
- P. Pyrdoł
- J. Sinior
- C. Demianiuk
- M. Majewski
- C. Bujalski
Rezerwowi
- T. Walczak
- K. Miś
Trener: M. Brzozowski
Olimpia Elbląg
- A. Witan
- B. Mruk
- D. Wierzba
- Ł. Sarnowski
- M. Kuczałek
- M. Spychała
- K. Filipczyk
- M. Gabrych
- O. Yatsenko
- J. Sangowski
- M. Famulak
Rezerwowi
- D. Kozera
- K. Bartoś
- K. Jóźwicki
- K. Łaszak
Trener: P. Gomułka
reklama
Wcześniejsze spotkania
Pogoń Siedlce: 2 zwycięstwa 3 remisy Olimpia Elbląg: 6 zwycięstw 11 meczów, bramki 9:15
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 20.09.2023 | II liga | 1:0 | ||
| 09.08.2023 | Puchar Polski | 2:1 | ||
| 04.03.2023 | II liga | 1:1 | ||
| 06.08.2022 | II liga | 0:1 | ||
| 26.02.2022 | II liga | 1:1 | ||
| 18.08.2021 | II liga | 2:1 | ||
| 04.08.2021 | Puchar Polski | 0:3 | ||
| 28.04.2021 | II liga | 0:0 | ||
| 04.11.2020 | II liga | 4:3 | ||
| 01.07.2020 | II liga | 1:0 |
Pokazujemy 10 ostatnich z 11 meczów.
Źródło danych: API-Football.
