Przejdź do treści
13°CPowietrze: bardzo dobre piątek, 25 września 2026 · imieniny: Aurelii, Ładysława wschód 06:34 · zachód 18:38
reklama

Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1:0

II liga, 29. kolejka, sezon 2019/2020

Olimpia Elbląg M. Bucio 50'
1:0 do przerwy 0:0
Termin
środa, 01.07.2020, godz. 16:00
Stadion
Stadion Miejski
Sędzia
F. Kaliszewski

Olimpia Elbląg → Pogoń Siedlce → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 50' Gol (Olimpia Elbląg): M. Bucio 1:0
  2. 60' Zmiana (Pogoń Siedlce): B. Wiktoruk za: P. Marciniec
  3. 65' Zmiana (Pogoń Siedlce): K. Walkow za: K. Falon
  4. 76' Zmiana (Olimpia Elbląg): O. Kordykiewicz za: D. Jabłoński
  5. 81' Zmiana (Pogoń Siedlce): T. Margol za: O. Repka
  6. 83' Zmiana (Pogoń Siedlce): A. Balicki za: E. Wiedlocha
  7. 84' Zmiana (Olimpia Elbląg): S. Milanowski za: J. Branecki
  8. 90+2' Zmiana (Olimpia Elbląg): D. Wierzba za: M. Bucio

Składy

Olimpia Elbląg

  1. P. Rutkowski
  2. K. Wenger
  3. T. Sedlewski
  4. T. Lewandowski
  5. M. Kiełtyka
  6. E. Filipczyk
  7. D. Jabłoński
  8. K. Krasa
  9. M. Bucio
  10. M. Bednarski
  11. J. Branecki

Rezerwowi

  • O. Kordykiewicz
  • S. Milanowski
  • D. Wierzba

Trener: A. Nocoń

Pogoń Siedlce

  1. M. Smyłek
  2. A. Mójta
  3. T. Wełna
  4. I. Očenáš
  5. Marcin Kozłowski I
  6. O. Repka
  7. P. Marciniec
  8. K. Falon
  9. E. Wiedlocha
  10. N. Wojtuszek
  11. M. Firlej

Rezerwowi

  • B. Wiktoruk
  • K. Walkow
  • T. Margol
  • A. Balicki

Trener: B. Tarachulski

reklama

Wcześniejsze spotkania

Olimpia Elbląg: 1 zwycięstwo 0 remisów Pogoń Siedlce: 0 zwycięstw 1 mecz, bramki 1:0

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
05.10.2019 II liga Pogoń Siedlce 0:1 Olimpia ElblągM. Miller 45'

Źródło danych: API-Football.