reklama
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 1:0
I liga, 19. kolejka, sezon 2022/2023
- Termin
- sobota, 11.02.2023, godz. 17:30
- Stadion
- Stadion Miejski
- Sędzia
- L. Kuźma
Ruch Chorzów → Chrobry Głogów → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 19' Żółta kartka (Chrobry Głogów): K. Wojtyra
- 25' Żółta kartka (Ruch Chorzów): R. Szywacz
- 31' Żółta kartka (Ruch Chorzów): K. Kasolik
- 53' Żółta kartka (Chrobry Głogów): A. Bogusz
- 60' Zmiana (Ruch Chorzów): Ł. Moneta za: K. Michalski
- 60' Zmiana (Ruch Chorzów): J. Sedlák za: Ł. Janoszka
- 60' Zmiana (Chrobry Głogów): R. Wolsztyński za: K. Wojtyra
- 67' Zmiana (Chrobry Głogów): M. Jóźwiak za: J. Górski
- 72' Żółta kartka (Chrobry Głogów): P. Mucha
- 72' Żółta kartka (Chrobry Głogów): K. Dybowski
- 76' Zmiana (Ruch Chorzów): A. Pląskowski za: D. Szczepan
- 79' Zmiana (Chrobry Głogów): D. Hanc za: S. Górski
- 80' Zmiana (Chrobry Głogów): M. Machaj za: S. Steblecki
- 81' Czerwona kartka (Chrobry Głogów): M. Bougaidis
- 88' Zmiana (Ruch Chorzów): P. Szur za: P. Sikora
- 88' Zmiana (Ruch Chorzów): T. Foszmańczyk za: M. Feliks
- 90+8' Gol z rzutu karnego (Ruch Chorzów): T. Foszmańczyk 1:0 rzut karny
Składy
Ruch Chorzów
- J. Bielecki
- M. Sadlok
- R. Szywacz
- K. Michalski
- K. Kasolik
- Ł. Janoszka
- T. Swędrowski
- P. Sikora
- T. Wójtowicz
- D. Szczepan
- M. Feliks
Rezerwowi
- Ł. Moneta
- J. Sedlák
- A. Pląskowski
- P. Szur
- T. Foszmańczyk
- J. Osobiński
- J. Piątek
- J. Witek
- P. Maj
Trener: J. Skrobacz
Chrobry Głogów
- K. Dybowski
- M. Bougaidis
- M. Michalec
- A. Bogusz
- S. Górski
- J. Kuzdra
- S. Steblecki
- J. Kolenc
- P. Mucha
- J. Górski
- K. Wojtyra
Rezerwowi
- R. Wolsztyński
- M. Jóźwiak
- D. Hanc
- M. Machaj
- A. Tworzydło
- A. Zarówny
- B. Szafer
- E. Pieczarka
- M. Ozimek
Trener: M. Gołębiewski
reklama
Wcześniejsze spotkania
Ruch Chorzów: 1 zwycięstwo 0 remisów Chrobry Głogów: 0 zwycięstw 1 mecz, bramki 2:0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 23.07.2022 | I liga | 0:2 |
Źródło danych: API-Football.
