Przejdź do treści
12°CPowietrze: bardzo dobre sobota, 26 września 2026 · imieniny: Justyny, Cypriana wschód 06:36 · zachód 18:36
reklama

Chrobry Głogów - Korona Kielce 1:1

I liga, 28. kolejka, sezon 2021/2022

Chrobry Głogów M. Rzuchowski 47'
1:1 do przerwy 0:1
Korona Kielce J. Łukowski 19' (k.)
Termin
sobota, 16.04.2022, godz. 12:40
Stadion
Stadion GOS
Sędzia
P. Lasyk

Chrobry Głogów → Korona Kielce → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 19' Gol z rzutu karnego (Korona Kielce): J. Łukowski 0:1 rzut karny
  2. 47' Gol (Chrobry Głogów): M. Rzuchowski 1:1
  3. 56' Żółta kartka (Chrobry Głogów): R. Mandrysz
  4. 65' Zmiana (Korona Kielce): G. Szymusik za: M. Koj
  5. 67' VAR (Chrobry Głogów): R. Mandrysz VAR: gol nieuznany - faul
  6. 76' Zmiana (Korona Kielce): J. Kiełb za: J. Łukowski
  7. 80' Żółta kartka (Korona Kielce): E. Shikavka
  8. 86' Zmiana (Chrobry Głogów): D. Dziąbek za: M. Bochnak
  9. 86' Zmiana (Chrobry Głogów): D. van der Heijden za: R. Mandrysz
  10. 90' Zmiana (Korona Kielce): D. Takáč za: Filipe Oliveira
  11. 90' Zmiana (Korona Kielce): L. Zarandia za: D. Błanik
  12. 90' Zmiana (Korona Kielce): O. Sewerzyński za: M. Szpakowski
  13. 90+3' Żółta kartka (Chrobry Głogów): D. Dziabek

Składy

Chrobry Głogów

  1. R. Leszczyński
  2. M. Ilków-Gołąb
  3. O. Práznovský
  4. M. Michalec
  5. R. Mandrysz
  6. M. Rzuchowski
  7. J. Kolenc
  8. M. Bochnak
  9. P. Tupaj
  10. D. Piła
  11. M. Lebedyński

Rezerwowi

  • D. Dziąbek
  • D. van der Heijden
  • E. Pieczarka
  • J. Michalczyk
  • K. Dybowski
  • M. Bougaidis
  • M. Iwanowicz

Trener: I. Đurđević

Korona Kielce

  1. K. Forenc
  2. P. Malarczyk
  3. K. Petrov
  4. M. Koj
  5. Roberto Corral
  6. Filipe Oliveira
  7. J. Łukowski
  8. J. Podgórski
  9. M. Szpakowski
  10. E. Shikavka
  11. D. Błanik

Rezerwowi

  • G. Szymusik
  • J. Kiełb
  • D. Takáč
  • L. Zarandia
  • O. Sewerzyński
  • A. Danek
  • J. Górski
  • M. Zapytowski
  • M. Zebić

Trener: L. Ojrzynski

reklama

Wcześniejsze spotkania

Chrobry Głogów: 0 zwycięstw 3 remisy Korona Kielce: 0 zwycięstw 3 mecze, bramki 5:5

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
02.10.2021 I liga Korona KielceD. Błanik 30'; J. Łukowski 62' 2:2 Chrobry GłogówM. Lebedyński 32'; D. van der Heijden 46'
28.02.2021 I liga Korona KielceJ. Podgórski 16'; G. Szymusik 59' 2:2 Chrobry GłogówM. Lebedyński 27'; M. Banaszewski 90'
30.08.2020 I liga Chrobry GłogówM. Ilków-Gołąb 43' (k.) 1:1 Korona KielceK. Juraszek 90' (sam.)

Źródło danych: API-Football.