Przejdź do treści
13°CPowietrze: bardzo dobre piątek, 25 września 2026 · imieniny: Aurelii, Ładysława wschód 06:34 · zachód 18:38
reklama

GKS Katowice - Odra Opole 1:3

I liga, 27. kolejka, sezon 2021/2022

GKS Katowice A. Jędrych 77'
1:3 do przerwy 0:1
Odra Opole Ł. Kędziora 20'; A. Piech 56'; P. Żemło 74'
Termin
niedziela, 10.04.2022, godz. 18:00
Stadion
Stadion ul. Bukowa
Sędzia
P. Gryckiewicz

GKS Katowice → Odra Opole → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 20' Gol (Odra Opole): Ł. Kędziora 0:1
  2. 32' Żółta kartka (GKS Katowice): Z. Wojciechowski
  3. 46' Zmiana (GKS Katowice): A. Błąd za: Z. Wojciechowski
  4. 50' Żółta kartka (Odra Opole): P. Zemlo
  5. 56' Gol (Odra Opole): A. Piech 0:2
  6. 57' Żółta kartka (Odra Opole): M. Kaminski
  7. 58' Zmiana (GKS Katowice): F. Kozłowski za: M. Roginić
  8. 58' Zmiana (GKS Katowice): F. Szymczak za: P. Szwedzik
  9. 58' Zmiana (GKS Katowice): M. Urynowicz za: M. Stromecki
  10. 74' Zmiana (Odra Opole): K. Janus za: A. Piech
  11. 74' Zmiana (Odra Opole): K. Kostrzycki za: P. Żemło
  12. 74' Zmiana (Odra Opole): M. Wróbel za: R. Niziołek
  13. 74' Gol (Odra Opole): P. Żemło 0:3
  14. 77' Gol (GKS Katowice): A. Jędrych 1:3
  15. 84' Zmiana (Odra Opole): M. Pawlik za: C. Sauczek
  16. 90+3' Zmiana (Odra Opole): M. Paszkowski za: T. Mikinič

Składy

GKS Katowice

  1. D. Kudła
  2. A. Jędrych
  3. G. Janiszewski
  4. D. Pavlas
  5. Z. Wojciechowski
  6. R. Figiel
  7. A. Woźniak
  8. M. Stromecki
  9. B. Jaroszek
  10. M. Roginić
  11. P. Szwedzik

Rezerwowi

  • A. Błąd
  • F. Kozłowski
  • F. Szymczak
  • M. Urynowicz
  • H. Sadowski
  • J. Karbownik
  • K. Sanocki
  • M. Kołodziejski
  • P. Królczyk

Trener: R. Górak

Odra Opole

  1. B. Sapielak
  2. M. Kamiński
  3. P. Żemło
  4. M. Spychała
  5. Ł. Kędziora
  6. R. Niziołek
  7. T. Mikinič
  8. M. Trojak
  9. C. Sauczek
  10. A. Klimek
  11. A. Piech

Rezerwowi

  • K. Janus
  • K. Kostrzycki
  • M. Wróbel
  • M. Pawlik
  • M. Paszkowski
  • J. Szrek
  • M. Kuchta
  • M. Tkocz
  • M. Sluga

Trener: P. Plewnia

reklama

Wcześniejsze spotkania

GKS Katowice: 1 zwycięstwo 1 remis Odra Opole: 1 zwycięstwo 3 mecze, bramki 8:6

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
25.09.2021 I liga Odra OpoleK. Janus 21'; A. Piech 38'; M. Maćkowiak 42'; K. Nowak 52' 4:2 GKS KatowiceF. Szymczak 31'; P. Żemło 69' (sam.)
30.03.2019 I liga Odra Opole 0:4 GKS KatowiceDavid Añón 27'; P. Baranowski 29' (sam.); T. Puchacz 33'; A. Błąd 78'
19.09.2018 I liga GKS KatowiceA. Woźniak 32'; T. Puchacz 45' 2:2 Odra OpoleIván Martín 67'; B. Poczobut 71' (sam.)

Źródło danych: API-Football.