Przejdź do treści
15°CPowietrze: bardzo dobre piątek, 25 września 2026 · imieniny: Aurelii, Ładysława wschód 06:34 · zachód 18:38
reklama

Widzew Łódź - Odra Opole 0:1

I liga, 24. kolejka, sezon 2021/2022

0:1 do przerwy 0:0
Odra Opole A. Klimek 87'
Termin
piątek, 18.03.2022, godz. 20:30
Stadion
Stadion Miejski Widzewa Łódź
Sędzia
T. Wajda

Widzew Łódź → Odra Opole → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 29' Żółta kartka (Widzew Łódź): P. Zielinski
  2. 33' Żółta kartka (Odra Opole): M. Kaminski
  3. 37' Żółta kartka (Odra Opole): A. Zak
  4. 48' Żółta kartka (Odra Opole): S. Hreben
  5. 59' Zmiana (Widzew Łódź): B. Guzdek za: R. Gołębiowski
  6. 59' Zmiana (Widzew Łódź): Fábio Nunes za: P. Kita
  7. 59' Zmiana (Widzew Łódź): M. Michalski za: K. Danielak
  8. 63' Żółta kartka (Widzew Łódź): F. Nunes
  9. 66' Zmiana (Odra Opole): D. Czapliński za: A. Żak
  10. 72' Zmiana (Widzew Łódź): E. Terpiłowski za: P. Zieliński
  11. 74' Żółta kartka (Widzew Łódź): M. Hanousek
  12. 74' Zmiana (Odra Opole): C. Sauczek za: K. Nowak
  13. 75' Zmiana (Odra Opole): R. Niziołek za: S. Hreben
  14. 80' Zmiana (Widzew Łódź): P. Lipski za: K. Hansen
  15. 87' Gol (Odra Opole): A. Klimek 0:1
  16. 90+4' Zmiana (Odra Opole): K. Janus za: M. Marzec

Składy

Widzew Łódź

  1. K. Reszka
  2. K. Nowak
  3. P. Stępiński
  4. M. Kreuzriegler
  5. P. Zieliński
  6. M. Hanousek
  7. K. Danielak
  8. D. Kun
  9. R. Gołębiowski
  10. K. Hansen
  11. P. Kita

Rezerwowi

  • B. Guzdek
  • Fábio Nunes
  • M. Michalski
  • E. Terpiłowski
  • P. Lipski
  • M. Ludwikowski
  • M. Montini
  • P. Mucha
  • Dani Villanueva

Trener: J. Niedźwiedź

Odra Opole

  1. M. Kuchta
  2. M. Kamiński
  3. K. Kostrzycki
  4. Ł. Kędziora
  5. T. Mikinič
  6. K. Nowak
  7. M. Trojak
  8. M. Marzec
  9. A. Klimek
  10. S. Hreben
  11. A. Żak

Rezerwowi

  • D. Czapliński
  • C. Sauczek
  • R. Niziołek
  • K. Janus
  • A. Piech
  • B. Petrák
  • B. Sapielak
  • J. Szrek
  • M. Tkocz

Trener: P. Plewnia

reklama

Wcześniejsze spotkania

Widzew Łódź: 1 zwycięstwo 2 remisy Odra Opole: 0 zwycięstw 3 mecze, bramki 2:1

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
05.09.2021 I liga Odra Opole 0:0 Widzew Łódź
13.06.2021 I liga Widzew ŁódźD. Kun 2'; P.Tomczyk 87' 2:1 Odra OpoleK. Nowak 24'
10.03.2021 I liga Odra Opole 0:0 Widzew Łódź

Źródło danych: API-Football.