reklama
SKRA Częstochowa - GKS Katowice 0:0
I liga, 13. kolejka, sezon 2021/2022
- Termin
- sobota, 16.10.2021, godz. 20:30
- Stadion
- Stadion ul. Bukowa
- Sędzia
- P. Malec
SKRA Częstochowa → GKS Katowice → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 5' Żółta kartka (GKS Katowice): G. Janiszewski
- 20' Żółta kartka (GKS Katowice): P. Szwedzik
- 23' Żółta kartka (SKRA Częstochowa): P. Nocon
- 50' Żółta kartka (GKS Katowice): O. Repka
- 69' Zmiana (SKRA Częstochowa): K. Wojtyra za: M. Kwietniewski
- 69' Zmiana (SKRA Częstochowa): D. Niedbała za: M. Mas
- 70' Zmiana (GKS Katowice): F. Szymczak za: F. Kozłowski
- 75' Żółta kartka (SKRA Częstochowa): M. Stromecki
- 77' Zmiana (SKRA Częstochowa): K. Lukoszek za: Ł. Winiarczyk
- 79' Zmiana (GKS Katowice): K. Sanocki za: Z. Wojciechowski
- 79' Zmiana (GKS Katowice): A. Woźniak za: P. Szwedzik
Składy
SKRA Częstochowa
- M. Kos
- Ł. Winiarczyk
- A. Mesjasz
- O. Krzyżak
- Krzysztof Napora
- M. Stromecki
- M. Kwietniewski
- R. Brusiło
- S. Szymański
- P. Nocoń
- M. Mas
Rezerwowi
- K. Wojtyra
- D. Niedbała
- K. Lukoszek
Trener: K. Gerega
GKS Katowice
- D. Kudła
- A. Jędrych
- M. Kołodziejski
- G. Janiszewski
- O. Repka
- Z. Wojciechowski
- A. Błąd
- R. Figiel
- D. Pavlas
- F. Kozłowski
- P. Szwedzik
Rezerwowi
- F. Szymczak
- K. Sanocki
- A. Woźniak
Trener: R. Górak
reklama
Wcześniejsze spotkania
SKRA Częstochowa: 2 zwycięstwa 0 remisów GKS Katowice: 2 zwycięstwa 4 mecze, bramki 3:4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 24.04.2021 | II liga | 2:1 | ||
| 24.10.2020 | II liga | 1:0 | ||
| 07.06.2020 | II liga | 1:0 | ||
| 31.08.2019 | II liga | 2:0 |
Źródło danych: API-Football.
