reklama
Górnik Polkowice - Arka Gdynia 2:1
I liga, 5. kolejka, sezon 2021/2022
2:1 do przerwy 1:0
- Termin
- niedziela, 22.08.2021, godz. 15:00
- Stadion
- Stadion Górnik
- Sędzia
- P. Urban
Górnik Polkowice → Arka Gdynia → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 40' Gol (Górnik Polkowice): A. Purzycki 1:0
- 43' Żółta kartka (Górnik Polkowice): K. Szmyt
- 46' Zmiana (Arka Gdynia): A. Danch za: Marcus Vinícius
- 46' Zmiana (Arka Gdynia): Luis Valcarce za: K. Czubak
- 52' Żółta kartka (Górnik Polkowice): M. Biernat
- 57' Zmiana (Arka Gdynia): Néstor Gordillo za: C. Alemán
- 57' Zmiana (Arka Gdynia): J. Wilczyński za: M. Żebrowski
- 57' Gol (Górnik Polkowice): M. Piątkowski 2:0
- 61' Żółta kartka (Arka Gdynia): O. Kobacki
- 66' Zmiana (Arka Gdynia): M. Stępień za: M. Dobrotka
- 79' Zmiana (Górnik Polkowice): M. Bancewicz za: K. Wacławczyk
- 79' Zmiana (Górnik Polkowice): D. Krakowski za: K. Szmyt
- 84' Gol z rzutu karnego (Arka Gdynia): H. Adamczyk 2:1 rzut karny
- 88' Zmiana (Górnik Polkowice): P. Kucharczyk za: E. Sobków
- 88' Zmiana (Górnik Polkowice): B. Żołądź za: M. Pałaszewski
- 90' Zmiana (Górnik Polkowice): J. Ratajczak za: M. Opałacz
Składy
Górnik Polkowice
- M. Furtak
- M. Opałacz
- M. Biernat
- M. Magdziak
- K. Wacławczyk
- D. Radziemski
- M. Pałaszewski
- A. Purzycki
- K. Szmyt
- M. Piątkowski
- E. Sobków
Rezerwowi
- M. Bancewicz
- D. Krakowski
- P. Kucharczyk
- B. Żołądź
- J. Ratajczak
Trener: P. Barylski
Arka Gdynia
- K. Krzepisz
- M. Dobrotka
- M. Marcjanik
- A. Kasperkiewicz
- Marcus Vinícius
- A. Deja
- C. Alemán
- M. Żebrowski
- H. Adamczyk
- O. Kobacki
- K. Czubak
Rezerwowi
- A. Danch
- Luis Valcarce
- Néstor Gordillo
- J. Wilczyński
- M. Stępień
Trener: D. Marzec
reklama
Wcześniejsze spotkania
Górnik Polkowice: 0 zwycięstw 0 remisów Arka Gdynia: 1 zwycięstwo 1 mecz, bramki 0:5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 23.08.2020 | Puchar Polski | 0:5 |
Źródło danych: API-Football.
