reklama
Pogoń Siedlce - Stargard Szczeciński 2:2
II liga, 31. kolejka, sezon 2020/2021
2:2 do przerwy 1:1
- Termin
- sobota, 01.05.2021, godz. 17:00
- Stadion
- Stadion ROSRRiT
- Sędzia
- D. Gawęcki
Pogoń Siedlce → Stargard Szczeciński → tabela ligi wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 16' Gol (Pogoń Siedlce): K. Danielewicz 1:0
- 18' Żółta kartka (Pogoń Siedlce): F. Wroblewski
- 20' Żółta kartka (Stargard Szczeciński): D. Polkowski
- 41' Żółta kartka (Pogoń Siedlce): K. Danielewicz
- 42' Żółta kartka (Pogoń Siedlce): M. Koloczek
- 45' Gol (Stargard Szczeciński): M. Bochnak 1:1
- 46' Zmiana (Stargard Szczeciński): D. Niedojad za: K. Walków
- 53' Żółta kartka (Stargard Szczeciński): H. Krawczun
- 64' Gol (Stargard Szczeciński): D. Niedojad 1:2
- 68' Zmiana (Pogoń Siedlce): R. Adamek za: F. Wróblewski
- 79' Zmiana (Pogoń Siedlce): Marcin Kozłowski II za: I. Baidoo
- 80' Gol (Pogoń Siedlce): Marcin Kozłowski II 2:2
- 85' Zmiana (Stargard Szczeciński): A. Kwiatkowski za: B. Starzycki
- 86' Żółta kartka (Pogoń Siedlce): M. Kozlowski
- 87' Zmiana (Stargard Szczeciński): F. Karmański za: D. Polkowski
Składy
Pogoń Siedlce
- B. Klebaniuk
- B. Brodziński
- I. Očenáš
- O. Repka
- M. Kołoczek
- M. Przybecki
- K. Danielewicz
- B. Olszewski
- I. Baidoo
- F. Wróblewski
- M. Górski
Rezerwowi
- R. Adamek
- Marcin Kozłowski II
Trener: B. Tarachulski
Stargard Szczeciński
- T. Weinzettel
- H. Krawczun
- D. Wajsak
- B. Sitkowski
- B. Mruk
- A. Theus
- M. Cywiński
- D. Polkowski
- B. Starzycki
- M. Bochnak
- K. Walków
Rezerwowi
- D. Niedojad
- A. Kwiatkowski
- F. Karmański
Trener: A. Topolski
reklama
Wcześniejsze spotkania
Pogoń Siedlce: 3 zwycięstwa 0 remisów Stargard Szczeciński: 0 zwycięstw 3 mecze, bramki 8:5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2020 | II liga | 1:2 | ||
| 21.06.2020 | II liga | 2:3 | ||
| 21.09.2019 | II liga | 3:2 |
Źródło danych: API-Football.
