Przejdź do treści
18°CPowietrze: bardzo dobre sobota, 26 września 2026 · imieniny: Justyny, Cypriana wschód 06:36 · zachód 18:36
reklama

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 3:2

II liga, 12. kolejka, sezon 2020/2021

Bytovia Bytów P. Giel 5'; K. Sezonienko 32'; J. Bach 90'
3:2 do przerwy 2:1
Chojniczanka Chojnice S. Skrzypczak 43', 77'
Termin
niedziela, 08.11.2020, godz. 15:00
Stadion
Stadion MOSiR
Sędzia
P. Idzik

Bytovia Bytów → Chojniczanka Chojnice → tabela ligi wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 5' Gol (Bytovia Bytów): P. Giel 1:0
  2. 27' Żółta kartka (Chojniczanka Chojnice): S. Napolov
  3. 32' Gol (Bytovia Bytów): K. Sezonienko 2:0
  4. 43' Gol (Chojniczanka Chojnice): S. Skrzypczak 2:1
  5. 54' Zmiana (Chojniczanka Chojnice): K. Orlik za: S. Napolov
  6. 59' Żółta kartka (Chojniczanka Chojnice): M. Bartosiak
  7. 62' Żółta kartka (Chojniczanka Chojnice): P. Czajkowski
  8. 62' Żółta kartka (Chojniczanka Chojnice): M. Kona
  9. 65' Zmiana (Bytovia Bytów): Jakub Ryś za: M. Szela
  10. 67' Żółta kartka (Chojniczanka Chojnice): T. Mikolajczak
  11. 71' Żółta kartka (Chojniczanka Chojnice): M. Bartosiak
  12. 71' Czerwona kartka (Chojniczanka Chojnice): M. Bartosiak
  13. 75' Żółta kartka (Bytovia Bytów): K. Sezonienko
  14. 77' Zmiana (Bytovia Bytów): A. Szmidke za: K. Sezonienko
  15. 77' Gol (Chojniczanka Chojnice): S. Skrzypczak 2:2
  16. 78' Zmiana (Chojniczanka Chojnice): M. Grobelny za: T. Mikołajczak
  17. 83' Zmiana (Chojniczanka Chojnice): P. Szołtys za: M. Klichowicz
  18. 86' Żółta kartka (Bytovia Bytów): P. Giel
  19. 90' Gol (Bytovia Bytów): J. Bach 3:2

Składy

Bytovia Bytów

  1. A. Olszewski
  2. Deleu
  3. K. Bąk
  4. H. Memić
  5. Filip Dymerski
  6. P. Zawistowski
  7. P. Lech
  8. J. Bach
  9. M. Szela
  10. P. Giel
  11. K. Sezonienko

Rezerwowi

  • Jakub Ryś
  • A. Szmidke

Trener: A. Stawski

Chojniczanka Chojnice

  1. P. Sokół
  2. J. Mudra
  3. K. Wachowiak
  4. M. Bartosiak
  5. T. Mikołajczak
  6. A. Rakowski
  7. M. Kona
  8. M. Klichowicz
  9. S. Napolov
  10. P. Czajkowski
  11. S. Skrzypczak

Rezerwowi

  • K. Orlik
  • M. Grobelny
  • P. Szołtys

Trener: A. Nocoń

reklama

Wcześniejsze spotkania

Bytovia Bytów: 1 zwycięstwo 1 remis Chojniczanka Chojnice: 0 zwycięstw 2 mecze, bramki 3:2

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
27.04.2019 I liga Bytovia BytówM. Kuzimski 17'; Ł. Moneta 61' 2:1 Chojniczanka ChojniceJ. Surdykowski 55'
13.10.2018 I liga Chojniczanka ChojniceP. Grzelczak 43' 1:1 Bytovia BytówJ. Letniowski 83'

Źródło danych: API-Football.