Przejdź do treści
10°CPowietrze: bardzo dobre niedziela, 27 września 2026 · imieniny: Kosmy, Damiana wschód 06:37 · zachód 18:33
reklama

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 3:0

I liga, 28. kolejka, sezon 2020/2021

Arka Gdynia M. Rosołek 7', 61', 90+2'
3:0 do przerwy 1:0
Termin
środa, 19.05.2021, godz. 17:40
Stadion
Stadion Miejski
Sędzia
Z. Dobrynin

Arka Gdynia → Sandecja Nowy Sącz → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 7' Gol (Arka Gdynia): M. Rosołek 1:0
  2. 27' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): Rubio
  3. 46' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): R. Prochownik za: Rubio
  4. 55' Zmiana (Arka Gdynia): Marcus Vinícius za: A. Siemaszko
  5. 57' Żółta kartka (Arka Gdynia): M. Zebrowski
  6. 61' Gol (Arka Gdynia): M. Rosołek 2:0
  7. 67' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): D. Błanik za: K. Ogorzały
  8. 73' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): R. Prochownik
  9. 76' Żółta kartka (Arka Gdynia): C. Aleman
  10. 79' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): M. Małkowski za: M. Walski
  11. 80' Zmiana (Arka Gdynia): K. Mazek za: M. Żebrowski
  12. 87' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): A. Basta za: D. Dziwniel
  13. 87' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): W. Zoladz za: J. Kuźma
  14. 90' Zmiana (Arka Gdynia): Ł. Wolsztyński za: J. Letniowski
  15. 90+2' Gol (Arka Gdynia): M. Rosołek 3:0

Składy

Arka Gdynia

  1. D. Kajzer
  2. A. Danch
  3. M. Marcjanik
  4. A. Kasperkiewicz
  5. H. Memić
  6. A. Deja
  7. C. Alemán
  8. M. Żebrowski
  9. J. Letniowski
  10. A. Siemaszko
  11. M. Rosołek

Rezerwowi

  • Marcus Vinícius
  • K. Mazek
  • Ł. Wolsztyński

Trener: D. Marzec

Sandecja Nowy Sącz

  1. S. Tokarz
  2. M. Bučko
  3. D. Dziwniel
  4. D. Chmiel
  5. B. Kasprzak
  6. A. Danek
  7. M. Walski
  8. W. Hajda
  9. K. Ogorzały
  10. J. Kuźma
  11. Rubio

Rezerwowi

  • R. Prochownik
  • D. Błanik
  • M. Małkowski
  • A. Basta
  • W. Zoladz

Trener: D. Dudek

reklama

Wcześniejsze spotkania

Arka Gdynia: 1 zwycięstwo 0 remisów Sandecja Nowy Sącz: 0 zwycięstw 1 mecz, bramki 5:1

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
08.11.2020 I liga Sandecja Nowy SączA. Dudik 32' 1:5 Arka GdyniaMarcus Vinícius 15', 38'; M. Jankowski 49'; J. Letniowski 60'; R. Wolsztyński 89'

Źródło danych: API-Football.