Przejdź do treści
13°CPowietrze: bardzo dobre sobota, 26 września 2026 · imieniny: Justyny, Cypriana wschód 06:36 · zachód 18:36
reklama

Odra Opole - Korona Kielce 1:0

I liga, 25. kolejka, sezon 2020/2021

Odra Opole S. Drewniak 74'
1:0 do przerwy 0:0
Termin
niedziela, 18.04.2021, godz. 12:40
Stadion
Stadion Miejski
Sędzia
D. Kruczyński

Odra Opole → Korona Kielce → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 9' Żółta kartka (Korona Kielce): M. Zebic
  2. 19' Żółta kartka (Odra Opole): K. Janus
  3. 30' Żółta kartka (Korona Kielce): M. Gasior
  4. 34' Żółta kartka (Odra Opole): M. Trojak
  5. 46' Zmiana (Korona Kielce): M. Pervan za: Hugo Díaz
  6. 46' Zmiana (Korona Kielce): É. Thiakane za: P. Łysiak
  7. 66' Żółta kartka (Korona Kielce): G. Szymusik
  8. 66' Zmiana (Odra Opole): M. Surzyn za: K. Nowak
  9. 66' Zmiana (Odra Opole): A. Piech za: D. Czapliński
  10. 74' Gol (Odra Opole): S. Drewniak 1:0
  11. 79' Zmiana (Korona Kielce): K. Yılmaz za: J. Podgórski
  12. 81' Zmiana (Odra Opole): T. Mikinič za: J. Szrek
  13. 81' Zmiana (Odra Opole): Ł. Winiarczyk za: K. Janus
  14. 90' Zmiana (Odra Opole): M. Wróbel za: R. Niziołek

Składy

Odra Opole

  1. M. Kuchta
  2. M. Kamiński
  3. P. Żemło
  4. J. Szrek
  5. K. Matuszewski
  6. K. Janus
  7. R. Niziołek
  8. S. Drewniak
  9. K. Nowak
  10. M. Trojak
  11. D. Czapliński

Rezerwowi

  • M. Surzyn
  • A. Piech
  • T. Mikinič
  • Ł. Winiarczyk
  • M. Wróbel

Trener: D. Brehmer

Korona Kielce

  1. M. Zapytowski
  2. M. Zebić
  3. J. Podgórski
  4. G. Szymusik
  5. Rafał Kobryń
  6. Filipe Oliveira
  7. M. Gąsior
  8. J. Łukowski
  9. P. Łysiak
  10. Hugo Díaz
  11. D. Lisowski

Rezerwowi

  • M. Pervan
  • É. Thiakane
  • K. Yılmaz

Trener: D. Nowak

reklama

Wcześniejsze spotkania

Odra Opole: 1 zwycięstwo 0 remisów Korona Kielce: 0 zwycięstw 1 mecz, bramki 2:0

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
11.10.2020 I liga Korona Kielce 0:2 Odra OpoleK. Nowak 50'; P. Szarek 53' (sam.)

Źródło danych: API-Football.