Przejdź do treści
10°CPowietrze: bardzo dobre niedziela, 27 września 2026 · imieniny: Kosmy, Damiana wschód 06:37 · zachód 18:33
reklama

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 2:1

I liga, 22. kolejka, sezon 2020/2021

Sandecja Nowy Sącz K. Ogorzały 33'; M. Bučko 90+2' (k.)
2:1 do przerwy 1:0
ŁKS Łódź M. Rygaard 63'
Termin
sobota, 27.03.2021, godz. 13:00
Stadion
Stadion im. Ojca Władysława Augustynka
Sędzia
K. Paszkiewicz

Sandecja Nowy Sącz → ŁKS Łódź → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 30' Zmiana (ŁKS Łódź): P. Janczukowicz za: Ł. Sekulski
  2. 33' Żółta kartka (ŁKS Łódź): M. Trąbka
  3. 33' Gol (Sandecja Nowy Sącz): K. Ogorzały 1:0
  4. 42' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): K. Ogorzały
  5. 45+1' Żółta kartka (ŁKS Łódź): P. Gryszkiewicz
  6. 58' Zmiana (ŁKS Łódź): A. Marciniak za: P. Gryszkiewicz
  7. 63' Gol (ŁKS Łódź): M. Rygaard 1:1
  8. 71' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): D. Błanik za: M. Małkowski
  9. 71' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): Rafael Victor za: Rubio
  10. 76' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): A. Danek
  11. 83' Zmiana (ŁKS Łódź): M. Wolski za: M. Trąbka
  12. 88' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): A. Ella za: K. Ogorzały
  13. 89' Żółta kartka (ŁKS Łódź): M. Rygaard Jensen
  14. 90+2' Gol z rzutu karnego (Sandecja Nowy Sącz): M. Bučko 2:1 rzut karny

Składy

Sandecja Nowy Sącz

  1. D. Pietrzkiewicz
  2. M. Bučko
  3. D. Dziwniel
  4. T. Boczek
  5. M. Małkowski
  6. D. Chmiel
  7. B. Kasprzak
  8. A. Danek
  9. W. Hajda
  10. K. Ogorzały
  11. Rubio

Rezerwowi

  • D. Błanik
  • Rafael Victor
  • A. Ella

Trener: D. Dudek

ŁKS Łódź

  1. A. Malarz
  2. M. Dąbrowski
  3. T. Nawotka
  4. M. Rozwandowicz
  5. A. Klimczak
  6. J. Sobociński
  7. M. Rygaard
  8. M. Trąbka
  9. P. Gryszkiewicz
  10. Ł. Sekulski
  11. Antonio Domínguez

Rezerwowi

  • P. Janczukowicz
  • A. Marciniak
  • M. Wolski

Trener: I. Mamrot

reklama

Wcześniejsze spotkania

Sandecja Nowy Sącz: 0 zwycięstw 1 remis ŁKS Łódź: 2 zwycięstwa 3 mecze, bramki 1:6

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
27.09.2020 I liga ŁKS ŁódźŁ. Sekulski 31', 45+2', 60'; M. Rozwandowicz 68' 4:1 Sandecja Nowy SączB. Kasprzak 63'
19.04.2019 I liga ŁKS ŁódźŁ. Sekulski 42' (k.); Dani Ramírez 61' 2:0 Sandecja Nowy Sącz
30.09.2018 I liga Sandecja Nowy Sącz 0:0 ŁKS Łódź

Źródło danych: API-Football.