reklama
Odra Opole - Resovia Rzeszów 1:0
I liga, 6. kolejka, sezon 2020/2021
- Termin
- środa, 30.09.2020, godz. 18:30
- Stadion
- Stadion Miejski
- Sędzia
- T. Wajda
Odra Opole → Resovia Rzeszów → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 11' Gol (Odra Opole): A. Piech 1:0
- 26' Żółta kartka (Odra Opole): D. Kort
- 45' Żółta kartka (Resovia Rzeszów): C. Demianiuk
- 46' Zmiana (Resovia Rzeszów): K. Twardowski za: M. Geniec
- 46' Zmiana (Resovia Rzeszów): G. Płatek za: M. Kuczałek
- 46' Zmiana (Resovia Rzeszów): J. Czernysz za: C. Demianiuk
- 49' Żółta kartka (Odra Opole): P. Zemlo
- 60' Zmiana (Odra Opole): K. Nowak za: S. Bonecki
- 61' Zmiana (Odra Opole): D. Czapliński za: A. Piech
- 62' Zmiana (Resovia Rzeszów): D. Rogalski za: K. Radulj
- 65' Żółta kartka (Odra Opole): M. Trojak
- 69' Zmiana (Odra Opole): M. Gancarczyk za: K. Janus
- 76' Zmiana (Resovia Rzeszów): P. Brychlik za: S. Zalepa
- 81' Zmiana (Odra Opole): R. Niziołek za: D. Kort
- 83' Żółta kartka (Resovia Rzeszów): B. Wasiluk
- 89' Żółta kartka (Resovia Rzeszów): K. Twardowski
Składy
Odra Opole
- K. Rosa
- M. Kamiński
- P. Żemło
- K. Tabiś
- K. Matuszewski
- K. Janus
- T. Mikinič
- D. Kort
- S. Bonecki
- M. Trojak
- A. Piech
Rezerwowi
- K. Nowak
- D. Czapliński
- M. Gancarczyk
- R. Niziołek
Trener: D. Brehmer
Resovia Rzeszów
- M. Zapytowski
- D. Kubowicz
- S. Zalepa
- R. Mikulec
- M. Geniec
- C. Demianiuk
- M. Kuczałek
- K. Radulj
- B. Wasiluk
- R. Adamski
- A. Dziubiński
Rezerwowi
- K. Twardowski
- G. Płatek
- J. Czernysz
- D. Rogalski
- P. Brychlik
Trener: S. Grabowski
reklama
Źródło danych: API-Football.
