Przejdź do treści
11°CPowietrze: bardzo dobre sobota, 26 września 2026 · imieniny: Justyny, Cypriana wschód 06:36 · zachód 18:36
reklama

Elana Toruń - Pogoń Siedlce 2:1

II liga, 11. kolejka, sezon 2019/2020

Elana Toruń M. Kryszak 28' (k.); W. Onsorge 81'
2:1 do przerwy 1:1
Pogoń Siedlce D. Mosiejko 44'
Termin
niedziela, 29.09.2019, godz. 13:00
Stadion
Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego
Sędzia
M. Jenda

Elana Toruń → Pogoń Siedlce → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 28' Gol z rzutu karnego (Elana Toruń): M. Kryszak 1:0 rzut karny
  2. 44' Gol (Pogoń Siedlce): D. Mosiejko 1:1
  3. 46' Zmiana (Pogoń Siedlce): M. Firlej za: A. Diouf
  4. 55' Zmiana (Elana Toruń): D. Sokół za: D. Zagorski
  5. 63' Zmiana (Elana Toruń): B. Boniecki za: M. Stryjewski
  6. 67' Zmiana (Elana Toruń): K. Górka za: D. Kościelniak
  7. 74' Zmiana (Pogoń Siedlce): K. Skibicki za: A. Balicki
  8. 78' Zmiana (Pogoń Siedlce): K. Falon za: K. Walkow
  9. 81' Gol (Elana Toruń): W. Onsorge 2:1
  10. 85' Zmiana (Elana Toruń): S. Rak za: F. Kozłowski

Składy

Elana Toruń

  1. J. Knut
  2. W. Onsorge
  3. J. Andrzejewski
  4. A. Dobosz
  5. P. Urbański
  6. M. Kryszak
  7. D. Kościelniak
  8. M. Stryjewski
  9. D. Zagorski
  10. H. Kisiel
  11. F. Kozłowski

Rezerwowi

  • D. Sokół
  • B. Boniecki
  • K. Górka
  • S. Rak

Trener: A. Jakubowski

Pogoń Siedlce

  1. P. Smołuch
  2. A. Mójta
  3. B. Brodziński
  4. O. Repka
  5. A. Diouf
  6. T. Margol
  7. D. Mosiejko
  8. P. Marciniec
  9. B. Olszewski
  10. A. Balicki
  11. K. Walkow

Rezerwowi

  • M. Firlej
  • K. Skibicki
  • K. Falon

Trener: K. Socha

reklama

Źródło danych: API-Football.