reklama
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec 0:5
I liga, 21. kolejka, sezon 2019/2020
0:5 do przerwy 0:2
- Termin
- niedziela, 01.03.2020, godz. 12:40
- Stadion
- Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego
- Sędzia
- D. Sulikowski
Olimpia Grudziądz → Stal Mielec → tabela ligi wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 4' Gol (Stal Mielec): M. Mak 0:1
- 30' Gol (Stal Mielec): K. Getinger 0:2
- 46' Zmiana (Stal Mielec): G. Tomasiewicz za: M. Mak
- 48' Gol (Stal Mielec): A. Prokić 0:3
- 52' Gol (Stal Mielec): Michał Żyro 0:4
- 56' Zmiana (Olimpia Grudziądz): M. Medfai za: S. Kamiński
- 66' Zmiana (Olimpia Grudziądz): P. Janczukowicz za: D. Frelek
- 70' Gol (Stal Mielec): B. Nowak 0:5
- 71' Zmiana (Stal Mielec): Ł. Seweryn za: A. Prokić
- 74' Zmiana (Stal Mielec): A. Paluchowski za: Michał Żyro
- 85' Żółta kartka (Olimpia Grudziądz): D. Ciechanowski
- 85' Zmiana (Olimpia Grudziądz): J. Szczepaniak za: D. Ciechanowski
Składy
Olimpia Grudziądz
- S. Lewandowski
- Ł. Bogusławski
- D. Ciechanowski
- R. Szywacz
- R. van Haaren
- S. Kamiński
- L. Ďuriška
- João Criciuma
- M. Kona
- K. Handzlik
- D. Frelek
Rezerwowi
- M. Medfai
- P. Janczukowicz
- J. Szczepaniak
Trener: J. Trzeciak
Stal Mielec
- D. Primel
- K. Getinger
- W. Lisowski
- M. Żyro
- Michał Żyro
- M. Mak
- A. Prokić
- B. Nowak
- M. Urbańczyk
- M. Domański
- S. Stasik
Rezerwowi
- G. Tomasiewicz
- Ł. Seweryn
- A. Paluchowski
Trener: D. Marzec
reklama
Wcześniejsze spotkania
Olimpia Grudziądz: 0 zwycięstw 0 remisów Stal Mielec: 2 zwycięstwa 2 mecze, bramki 0:5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 25.09.2019 | Puchar Polski | 0:3 | ||
| 16.08.2019 | I liga | 2:0 |
Źródło danych: API-Football.
