reklama
Radomiak Radom - Nieciecza 1:0
I liga, 15. kolejka, sezon 2019/2020
- Termin
- sobota, 26.10.2019, godz. 14:00
- Stadion
- Stadion MOSiR ul. Narutowicza
- Sędzia
- D. Kruczyński
Radomiak Radom → Nieciecza → tabela ligi wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 32' Żółta kartka (Nieciecza): E. Terpilowski
- 39' Żółta kartka (Nieciecza): A. Putivtsev
- 45' Żółta kartka (Radomiak Radom): P. Mikita
- 46' Zmiana (Nieciecza): F. Purece za: P. Mišák
- 53' Gol (Radomiak Radom): R. Makowski 1:0
- 62' Zmiana (Nieciecza): D. Kalisz za: E. Terpiłowski
- 65' Żółta kartka (Nieciecza): V. Jovanovic
- 69' Zmiana (Radomiak Radom): M. Kluska za: M. Michalski
- 71' Żółta kartka (Nieciecza): V. Jovanovic
- 71' Czerwona kartka (Nieciecza): V. Jovanovic
- 74' Zmiana (Nieciecza): J. Kiełb za: R. Gergel
- 76' Żółta kartka (Radomiak Radom): M. Kluska
- 83' Zmiana (Radomiak Radom): D. Nowak za: Leândro
- 90' Żółta kartka (Nieciecza): M. Mikovic
Składy
Radomiak Radom
- M. Kochalski
- D. Abramowicz
- D. Jakubik
- M. Karwot
- M. Cichocki
- M. Grudniewski
- M. Michalski
- R. Makowski
- M. Górski
- P. Mikita
- Leândro
Rezerwowi
- M. Kluska
- D. Nowak
Trener: D. Banasik
Nieciecza
- K. Dybowski
- A. Putivtsev
- M. Grzybek
- P. Szarek
- V. Jovanović
- P. Wlazło
- M. Mikovič
- R. Gergel
- P. Mišák
- E. Terpiłowski
- V. Gutkovskis
Rezerwowi
- F. Purece
- D. Kalisz
- J. Kiełb
Trener: P. Mandrysz
reklama
Źródło danych: API-Football.
