Przejdź do treści
13°CPowietrze: bardzo dobre sobota, 26 września 2026 · imieniny: Justyny, Cypriana wschód 06:36 · zachód 18:36
reklama

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie 1:1

I liga, 1. kolejka, sezon 2019/2020

Zagłębie Sosnowiec F. Piasecki 47'
1:1 do przerwy 0:1
Podbeskidzie K. Danielak 27'
Termin
sobota, 27.07.2019, godz. 18:15
Stadion
Stadion Ludowy
Sędzia
S. Krasny

Zagłębie Sosnowiec → Podbeskidzie → tabela ligi wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 27' Gol (Podbeskidzie): K. Danielak 0:1
  2. 31' Zmiana (Zagłębie Sosnowiec): D. Ryndak za: R. Grzelak
  3. 35' Żółta kartka (Zagłębie Sosnowiec): D. Ryndak
  4. 46' Zmiana (Zagłębie Sosnowiec): F. Karbowy za: P. Mularczyk
  5. 47' Gol (Zagłębie Sosnowiec): F. Piasecki 1:1
  6. 65' Zmiana (Zagłębie Sosnowiec): K. Radkowski za: J. Sinior
  7. 69' Żółta kartka (Podbeskidzie): L. Sierpina
  8. 71' Żółta kartka (Podbeskidzie): D. Bashlay

Składy

Zagłębie Sosnowiec

  1. M. Perdijić
  2. P. Polczak
  3. R. Grzelak
  4. P. Krachunov
  5. P. Małecki
  6. S. Pawłowski
  7. T. Nawotka
  8. J. Sinior
  9. F. Piasecki
  10. P. Mularczyk
  11. S. Bilenkyi

Rezerwowi

  • D. Ryndak
  • F. Karbowy
  • K. Radkowski

Trener: R. Mroczkowski

Podbeskidzie

  1. M. Polaček
  2. D. Bashlay
  3. F. Modelski
  4. K. Danielak
  5. K. Osyra
  6. B. Jaroch
  7. T. Nowak
  8. R. Figiel
  9. Ł. Sierpina
  10. K. Sieracki
  11. M. Roginić

Trener: K. Brede

reklama

Źródło danych: API-Football.