reklama
Resovia Rzeszów - Sokół Kleczew
II liga, 12. kolejka, sezon 2026/2027
- Termin
- sobota, 17.10.2026, godz. 17:00
- Stadion
- Stadion Miejski w Rzeszowie
Resovia Rzeszów → Sokół Kleczew → tabela ligi wyniki w dziale Sport
reklama
Przed meczem
Resovia Rzeszów
18. miejsce, 3 pkt po 9 meczach
- P 20.09.2026 Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 2:0
- P 11.09.2026 Resovia Rzeszów - Lechia Zielona Góra 0:1
- R 05.09.2026 Chojniczanka Chojnice - Resovia Rzeszów 2:2
- P 02.09.2026 Resovia Rzeszów - Arka Gdynia 0:4
- P 28.08.2026 Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz 0:3
Sokół Kleczew
16. miejsce, 8 pkt po 9 meczach
- R 18.09.2026 Sokół Kleczew - Avia Świdnik 2:2
- R 11.09.2026 Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1:1
- P 05.09.2026 Sokół Kleczew - Górnik Łęczna 0:4
- W 02.09.2026 Sokół Ostróda - Sokół Kleczew 1:2
- R 29.08.2026 Sokół Kleczew - Chojniczanka Chojnice 1:1
Wcześniejsze spotkania
Resovia Rzeszów: 0 zwycięstw 2 remisy Sokół Kleczew: 0 zwycięstw 2 mecze, bramki 3:3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 06.03.2026 | II liga | 1:1 | ||
| 22.08.2025 | II liga | 2:2 |
Źródło danych: API-Football.
