reklama
Hutnik Kraków - Legia Warszawa II 2:0
II liga, 4. kolejka, sezon 2026/2027
- Termin
- niedziela, 16.08.2026, godz. 16:00
- Stadion
- Stadion Suche Stawy
Hutnik Kraków → Legia Warszawa II → tabela ligi wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 32' Gol (Hutnik Kraków): O. Zawada 1:0 asysta: O. Kordykiewicz
- 41' Gol (Hutnik Kraków): O. Zawada 2:0
- 46' Zmiana (Legia Warszawa II): M. Saletra za: J. Lis
- 46' Zmiana (Legia Warszawa II): K. Kosiorek za: M. Lauryn
- 56' Zmiana (Legia Warszawa II): O. Olewinski za: D. Kiedrowicz
- 60' Zmiana (Legia Warszawa II): R. Boczon za: L. Gora
- 61' Zmiana (Hutnik Kraków): I. Gałek za: M. Budziński
- 61' Zmiana (Hutnik Kraków): N. Ponomarenko za: A. Motrycz
- 69' Żółta kartka (Legia Warszawa II): M. Saletra
- 73' Zmiana (Hutnik Kraków): K. Lelek za: O. Zawada
- 74' Zmiana (Legia Warszawa II): B. Bicki za: M. Szczepaniak
- 79' Zmiana (Hutnik Kraków): Nikita Kholodov za: O. Kordykiewicz
- 79' Zmiana (Hutnik Kraków): S. Bil za: M. Soja
- 82' Żółta kartka (Hutnik Kraków): K. Bracik
Składy
Hutnik Kraków
- 1 M. Mędrala
- 10 Mateusz Sowiński
- 11 O. Kordykiewicz
- 14 K. Bracik
- 17 B. Florek
- 18 M. Soja
- 19 O. Zawada
- 24 D. Ściuk
- 25 V. Nweke
- 27 M. Budziński
- 37 A. Motrycz
Rezerwowi
- 33 W. Nowak
- 8 Nikita Kholodov
- 16 S. Bil
- M. Adamczyk
- 23 K. Lelek
- 47 I. Gałek
- 55 N. Ponomarenko
- 98 D. Pietruszka
Trener: Krzysztof Swiatek
Legia Warszawa II
- 1 Jan Bienduga
- 3 M. Lauryn
- 4 L. Gora
- 11 A. Ryczkowski
- 13 E. Mikanovich
- 14 M. Mozdzen
- 17 D. Kiedrowicz
- 18 J. Lis
- 25 B. Korzynski
- 27 M. Szczepaniak
- 28 F. Przybylko
Rezerwowi
- 12 J. Trojanowski
- 5 R. Boczon
- 7 C. Pchelka
- 15 M. Saletra
- 8 F. Stepniewski
- 22 K. Kosiorek
- 23 A. Wyganowski
- 39 B. Bicki
- 52 O. Olewinski
reklama
Źródło danych: API-Football.
