Przejdź do treści
13°CPowietrze: bardzo dobre piątek, 25 września 2026 · imieniny: Aurelii, Ładysława wschód 06:34 · zachód 18:38
reklama

ŁKS Łódź - GKS Katowice 1:2

Puchar Polski, 2. runda, sezon 2025/2026

ŁKS Łódź A. Jędrych 84' (sam.)
1:2 do przerwy 0:1
GKS Katowice A. Jędrych 31' (k.); I. Shkurin 61'
Termin
wtorek, 28.10.2025, godz. 17:30
Sędzia
M. Szczerbowicz

ŁKS Łódź → GKS Katowice → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 31' Gol z rzutu karnego (GKS Katowice): A. Jędrych 0:1 rzut karny
  2. 35' Żółta kartka (ŁKS Łódź): F. Piasecki
  3. 53' Żółta kartka (GKS Katowice): M. Kowalczyk
  4. 61' Gol (GKS Katowice): I. Shkurin 0:2 asysta: B. Nowak
  5. 64' Zmiana (ŁKS Łódź): M. Szczepański za: B. Toma
  6. 64' Zmiana (ŁKS Łódź): P. Glowacki za: G. Norlin
  7. 64' Zmiana (GKS Katowice): J. Bosch za: M. Kowalczyk
  8. 64' Zmiana (GKS Katowice): Borja Galán za: M. Wasielewski
  9. 64' Zmiana (GKS Katowice): A. Błąd za: M. Wędrychowski
  10. 76' Zmiana (ŁKS Łódź): H. Balic za: F. Piasecki
  11. 76' Zmiana (ŁKS Łódź): A. Jurkiewicz za: S. Krykun
  12. 79' Zmiana (GKS Katowice): L. Klemenz za: B. Nowak
  13. 83' Zmiana (GKS Katowice): F. Rejczyk za: K. Łukasiak
  14. 84' Gol samobójczy (ŁKS Łódź): A. Jędrych 1:2 gol samobójczy
  15. 87' Zmiana (ŁKS Łódź): Andreu Arasa za: M. Lewandowski
  16. 90' Żółta kartka (ŁKS Łódź): Andreu Arasa

Składy

ŁKS Łódź

  1. 40 L. Jakubowski
  2. 6 S. Rudol
  3. 22 A. Crăciun
  4. 21 M. Kupczak
  5. 19 S. Krykun
  6. 10 S. Ernst
  7. 20 M. Wysokiński
  8. 80 B. Toma
  9. 11 G. Norlin
  10. 90 M. Lewandowski
  11. 99 F. Piasecki

Rezerwowi

  • 1 A. Bobek
  • 2 J. Loffelsend
  • 7 H. Balic
  • 8 K. Hinokio
  • 9 Andreu Arasa
  • 29 M. Rozwandowicz
  • 30 M. Szczepański
  • 31 A. Jurkiewicz
  • 37 P. Glowacki

Trener: Grzegorz Szoka

GKS Katowice

  1. 12 R. Strączek
  2. 2 M. Kuusk
  3. 4 A. Jędrych
  4. 19 K. Łukasiak
  5. 23 M. Wasielewski
  6. 77 M. Kowalczyk
  7. 14 J. Lukowski
  8. 16 G. Rogala
  9. 10 M. Wędrychowski
  10. 27 B. Nowak
  11. 80 I. Shkurin

Rezerwowi

  • 33 P. Szczuka
  • 5 J. Bosch
  • 6 L. Klemenz
  • 8 Borja Galán
  • 11 A. Błąd
  • 13 B. Jaroszek
  • 15 E. Marković
  • 20 F. Rejczyk
  • 21 Jakub Kokosinski

Trener: Rafał Gorak

reklama

Wcześniejsze spotkania

ŁKS Łódź: 2 zwycięstwa 1 remis GKS Katowice: 3 zwycięstwa 6 meczów, bramki 7:7

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
11.11.2022 I liga GKS KatowiceJ. Arak 60' 1:5 ŁKS ŁódźM. Kowalczyk 3'; S. Jurić 33', 45'; B. Szeliga 39'; M. Trąbka 52'
16.07.2022 I liga ŁKS Łódź 0:2 GKS KatowiceO. Repka 8'; M. Roginić 24'
22.05.2022 I liga GKS KatowiceR. Figiel 43'; M. Dąbrowski 46' (sam.) 2:0 ŁKS Łódź
13.11.2021 I liga ŁKS ŁódźAntonio Domínguez 73' (k.) 1:0 GKS Katowice
28.11.2018 I liga GKS KatowiceK. Rozmus 66' (sam.) 1:1 ŁKS ŁódźE. Radionov 90+2' (k.)
28.07.2018 I liga ŁKS Łódź 0:1 GKS KatowiceD. Rumin 34'

Źródło danych: API-Football.