Przejdź do treści
17°CPowietrze: bardzo dobre sobota, 26 września 2026 · imieniny: Justyny, Cypriana wschód 06:36 · zachód 18:36
reklama

Gryf Słupsk - Polonia Warszawa 1:0

Puchar Polski, 1. runda, sezon 2025/2026

Gryf Słupsk D. Piechowski 118'
1:0 po dogrywce do przerwy 0:0
Termin
wtorek, 23.09.2025, godz. 19:00
Stadion
Stadion ul. Zielona

Gryf Słupsk → Polonia Warszawa → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 44' Żółta kartka (Polonia Warszawa): Dani Vega
  2. 46' Zmiana (Polonia Warszawa): E. Hoxhallari za: A. Kapusta
  3. 46' Zmiana (Polonia Warszawa): Ł. Zjawiński za: B. Piotrowski
  4. 55' Żółta kartka (Gryf Słupsk): M. Wisniewski
  5. 55' Zmiana (Gryf Słupsk): D. Mosiejko za: M. Gregorek
  6. 65' Zmiana (Polonia Warszawa): R. Dadok za: Dani Vega
  7. 67' Żółta kartka (Gryf Słupsk): zawodnik nieznany
  8. 69' Zmiana (Gryf Słupsk): F. Slowinski za: A. Kwiatkowski
  9. 69' Zmiana (Gryf Słupsk): J. Amoah za: J. Kazior
  10. 70' Żółta kartka (Gryf Słupsk): zawodnik nieznany
  11. 82' Żółta kartka (Polonia Warszawa): zawodnik nieznany
  12. 84' Zmiana (Gryf Słupsk): W. Ciechanski za: V. Kukuruza
  13. 84' Zmiana (Gryf Słupsk): D. Butowski za: D. Wojda
  14. 90+8' Żółta kartka (Polonia Warszawa): S. Cisse
  15. 95' Zmiana (Polonia Warszawa): N. Vasin za: D. Brasido
  16. 102' Zmiana (Polonia Warszawa): B. Poczobut za: M. Bajdur
  17. 106' Żółta kartka (Polonia Warszawa): zawodnik nieznany
  18. 107' Żółta kartka (Gryf Słupsk): zawodnik nieznany
  19. 118' Gol (Gryf Słupsk): D. Piechowski 1:0

Składy

Gryf Słupsk

  1. 25 K. Golebiewski
  2. 17 A. Kwiatkowski
  3. 10 D. Piechowski
  4. 98 M. Wisniewski
  5. 93 V. Pryndeta
  6. 6 G. Szygenda
  7. 21 A. Lyszyk
  8. 7 M. Gregorek
  9. 24 J. Kazior
  10. 9 V. Kukuruza
  11. 77 D. Wojda

Rezerwowi

  • F. Slowinski
  • 8 W. Ciechanski
  • 18 J. Amoah
  • 19 D. Butowski
  • F. Czarniak
  • 34 A. Ayo
  • 5 D. Mosiejko

Polonia Warszawa

  1. 1 A. Sandach
  2. 20 D. Brasido
  3. 3 H. Salihu
  4. 30 S. Cisse
  5. 99 İ. Durmuş
  6. 7 Dani Vega
  7. 26 D. Gnaase
  8. 44 B. Piotrowski
  9. 10 M. Bajdur
  10. 21 A. Kapusta
  11. 77 A. Buksa

Rezerwowi

  • 96 M. Kuchta
  • 2 M. Grudniewski
  • 5 E. Hoxhallari
  • 8 O. Wojciechowski
  • 9 Ł. Zjawiński
  • R. Selang
  • 16 B. Poczobut
  • 17 R. Dadok
  • 19 N. Vasin

Trener: Mariusz Pawlak

reklama

Źródło danych: API-Football.