reklama
Rekord Bielsko-Biała - ŁKS Łódź II 1:0
II liga, 30. kolejka, sezon 2025/2026
- Termin
- sobota, 02.05.2026, godz. 14:00
- Stadion
- Stadion BTS Rekord
Rekord Bielsko-Biała → ŁKS Łódź II → tabela ligi wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 16' Zmiana (Rekord Bielsko-Biała): M. Tekieli za: W. Łaski
- 45' Gol (Rekord Bielsko-Biała): J. Ciućka 1:0
- 46' Zmiana (ŁKS Łódź II): P. Grabowski za: S. Frakowski
- 61' Zmiana (Rekord Bielsko-Biała): Jakub Ryś za: A. Gibiec
- 70' Zmiana (ŁKS Łódź II): A. Iwanczyk za: S. Sopel
- 70' Zmiana (ŁKS Łódź II): W. Rzemyszkiewicz za: A. Młynarczyk
- 75' Zmiana (Rekord Bielsko-Biała): P. Wyroba za: J. Kempny
- 75' Zmiana (Rekord Bielsko-Biała): Ł. Soszyński za: M. Klichowicz
- 75' Zmiana (Rekord Bielsko-Biała): M. Hornik za: K. Kasprzak
- 78' Żółta kartka (ŁKS Łódź II): M. Rozwandowicz
Składy
Rekord Bielsko-Biała
- 39 W. Kaczorowski
- 18 J. Kempny
- 8 T. Boczek
- 3 J. Sobociński
- 33 D. Mazurek
- 6 D. Ściślak
- 17 A. Gibiec
- 28 J. Ciućka
- 7 W. Łaski
- 19 K. Kasprzak
- 91 M. Klichowicz
Rezerwowi
- 1 Dmytro Sydorenko
- 4 M. Broda
- 75 P. Wyroba
- 21 Jakub Ryś
- 10 K. Sommerfeld
- 5 Ł. Soszyński
- 14 M. Hornik
- 27 M. Tekieli
- 11 D. Świderski
Trener: Dariusz Rucki
ŁKS Łódź II
- 1 L. Jakubowski
- 13 M. Kotarba
- 5 A. Slezak
- 15 W. Czerwiński
- 3 S. Frakowski
- 4 M. Rozwandowicz
- 20 S. Sopel
- 26 M. Ksiazek
- A. Młynarczyk
- 17 L. Coulibaly
- 23 A. Jurkiewicz
Rezerwowi
- 12 J. Pawlak
- 2 D. Sokolowski
- 8 V. Kabziński
- 22 P. Grabowski
- A. Iwanczyk
- 7 W. Rzemyszkiewicz
- 10 M. Szczepański
Trener: Konrad Gerega
reklama
Wcześniejsze spotkania
Rekord Bielsko-Biała: 1 zwycięstwo 1 remis ŁKS Łódź II: 1 zwycięstwo 3 mecze, bramki 7:6
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | II liga | 0:3 | ||
| 31.03.2025 | II liga | 2:2 | ||
| 01.09.2024 | II liga | 2:4 |
Źródło danych: API-Football.
