Przejdź do treści
13°CPowietrze: bardzo dobre piątek, 25 września 2026 · imieniny: Aurelii, Ładysława wschód 06:34 · zachód 18:38
reklama

Świt Skolwin - Podhale Nowy Targ 3:0

II liga, 12. kolejka, sezon 2025/2026

Świt Skolwin G. Aftyka 15'; K. Ropski 34'; D. Ciechanowski 52'
3:0 do przerwy 2:0
Termin
sobota, 11.10.2025, godz. 13:15
Stadion
Stadion Miejski Skolwin

Świt Skolwin → Podhale Nowy Targ → tabela ligi wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 15' Gol (Świt Skolwin): G. Aftyka 1:0
  2. 19' Żółta kartka (Świt Skolwin): S. Rogala
  3. 34' Gol (Świt Skolwin): K. Ropski 2:0
  4. 36' Żółta kartka (Podhale Nowy Targ): R. Václavik
  5. 46' Zmiana (Podhale Nowy Targ): B. Purcha za: Marcinho
  6. 46' Zmiana (Podhale Nowy Targ): A. Chojecki za: J. Rubiś
  7. 46' Zmiana (Podhale Nowy Targ): P. Giel za: R. Václavik
  8. 52' Gol (Świt Skolwin): D. Ciechanowski 3:0
  9. 54' Żółta kartka (Podhale Nowy Targ): B. Mikolajczyk
  10. 59' Żółta kartka (Świt Skolwin): K. Wojdak
  11. 63' Zmiana (Podhale Nowy Targ): Ł. Seweryn za: C. Pena
  12. 66' Zmiana (Świt Skolwin): K. Zendelek za: G. Aftyka
  13. 66' Zmiana (Świt Skolwin): S. Kapelusz za: M. Lebedynski
  14. 66' Zmiana (Świt Skolwin): M. Koziara za: D. Kort
  15. 69' Żółta kartka (Podhale Nowy Targ): M. Lipien
  16. 69' Zmiana (Podhale Nowy Targ): A. Nowak za: B. Mikolajczyk
  17. 70' Zmiana (Świt Skolwin): R. Remisz za: S. Rogala
  18. 81' Żółta kartka (Podhale Nowy Targ): A. Nowak
  19. 84' Żółta kartka (Świt Skolwin): K. Ropski
  20. 89' Zmiana (Świt Skolwin): S. Nowicki za: A. Wozniak

Składy

Świt Skolwin

  1. 76 J. Rajczykowski
  2. 4 S. Rogala
  3. 5 J. Góral
  4. 9 K. Ropski
  5. 10 D. Kort
  6. 14 M. Lebedynski
  7. 15 K. Wojdak
  8. 20 D. Ciechanowski
  9. 22 A. Wozniak
  10. 32 R. Obst
  11. 80 G. Aftyka

Rezerwowi

  • O. Klon
  • R. Remisz
  • M. Koziara
  • K. Nowak
  • S. Kapelusz
  • K. Golebiewski
  • S. Nowicki
  • K. Zendelek
  • A. Dziuniak

Trener: T. Kafarski

Podhale Nowy Targ

  1. 1 Maciej Styrczula
  2. 19 M. Michota
  3. 21 P. Voško
  4. 2 K. Salak
  5. 27 C. Pena
  6. 8 R. Václavik
  7. 42 M. Lipien
  8. 16 J. Rubiś
  9. 23 B. Mikolajczyk
  10. 87 B. Kurzeja
  11. 29 Marcinho

Rezerwowi

  • 33 D. Frątczak
  • 30 M. Kumorek
  • 17 A. Nowak
  • 18 A. Kozarzewski
  • 77 R. Cielemecki
  • 11 B. Purcha
  • 7 Ł. Seweryn
  • 20 A. Chojecki
  • 99 P. Giel

Trener: M. Zubek

reklama

Źródło danych: API-Football.