Przejdź do treści
15°CPowietrze: bardzo dobre sobota, 26 września 2026 · imieniny: Justyny, Cypriana wschód 06:36 · zachód 18:36
reklama

ŁKS Łódź II - Zagłębie Sosnowiec 1:3

II liga, 10. kolejka, sezon 2025/2026

ŁKS Łódź II P. Grabowski 28'
1:3 do przerwy 1:2
Zagłębie Sosnowiec A. Gryszkiewicz 11'; E. Shikavka 27' (k.); L. Ronnberg 55'
Termin
poniedziałek, 29.09.2025, godz. 19:30
Stadion
Stadion Miejski ŁKS Łódź

ŁKS Łódź II → Zagłębie Sosnowiec → tabela ligi wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 11' Gol (Zagłębie Sosnowiec): A. Gryszkiewicz 0:1
  2. 26' Żółta kartka (ŁKS Łódź II): J. Lesniewski
  3. 27' Gol z rzutu karnego (Zagłębie Sosnowiec): E. Shikavka 0:2 rzut karny
  4. 28' Gol (ŁKS Łódź II): P. Grabowski 1:2
  5. 30' Żółta kartka (ŁKS Łódź II): J. Lesniewski
  6. 30' Czerwona kartka (ŁKS Łódź II): J. Lesniewski
  7. 55' Gol (Zagłębie Sosnowiec): L. Ronnberg 1:3
  8. 59' Zmiana (Zagłębie Sosnowiec): I. Dziedzic za: E. Agbor
  9. 64' Zmiana (ŁKS Łódź II): A. Slezak za: V. Kabziński
  10. 64' Zmiana (ŁKS Łódź II): L. Coulibaly za: J. Zając
  11. 64' Zmiana (ŁKS Łódź II): F. Olejniczak za: A. Siwek
  12. 71' Żółta kartka (Zagłębie Sosnowiec): M. Matras
  13. 72' Żółta kartka (ŁKS Łódź II): A. Slezak
  14. 75' Zmiana (ŁKS Łódź II): S. Frakowski za: M. Kotarba
  15. 75' Zmiana (Zagłębie Sosnowiec): Bartosz Snopczyński za: E. Shikavka
  16. 75' Zmiana (Zagłębie Sosnowiec): M. Pawlusinski za: K. Skora
  17. 81' Zmiana (ŁKS Łódź II): W. Figurski za: A. Młynarczyk
  18. 85' Zmiana (Zagłębie Sosnowiec): B. Wasiluk za: P. Gogół
  19. 85' Zmiana (Zagłębie Sosnowiec): D. Rakels za: L. Ronnberg
  20. 87' Żółta kartka (ŁKS Łódź II): W. Czerwiński
  21. 89' Żółta kartka (Zagłębie Sosnowiec): I. Dziedzic

Składy

ŁKS Łódź II

  1. 1 L. Jakubowski
  2. 11 M. Kotarba
  3. 4 M. Rozwandowicz
  4. 15 W. Czerwiński
  5. 2 D. Sokolowski
  6. 16 J. Zając
  7. 8 V. Kabziński
  8. 6 J. Lesniewski
  9. 10 P. Grabowski
  10. 7 A. Młynarczyk
  11. 9 A. Siwek

Rezerwowi

  • 12 J. Pawlak
  • 3 S. Frakowski
  • 5 A. Slezak
  • 17 L. Coulibaly
  • 20 F. Olejniczak
  • 21 M. Kielbasinski
  • 23 W. Figurski

Trener: K. Gerega

Zagłębie Sosnowiec

  1. 1 M. Kabala
  2. 6 M. Broniewski
  3. 7 L. Ronnberg
  4. 8 P. Gogół
  5. 9 E. Shikavka
  6. 10 E. Agbor
  7. 17 K. Skora
  8. 21 M. Matras
  9. 37 A. Gryszkiewicz
  10. 43 D. Szot
  11. 45 J. Pawlowski

Rezerwowi

  • 87 K. Siuta
  • 3 G. Janiszewski
  • 4 R. Kurtovic
  • 11 Bartosz Snopczyński
  • 16 B. Wasiluk
  • 20 M. Pawlusinski
  • 22 I. Dziedzic
  • 77 B. Zawojski
  • 92 D. Rakels

Trener: B. Bobla

reklama

Wcześniejsze spotkania

ŁKS Łódź II: 1 zwycięstwo 1 remis Zagłębie Sosnowiec: 0 zwycięstw 2 mecze, bramki 5:3

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
15.03.2025 II liga ŁKS Łódź IIK. Poplawski 11'; M. Wzięch 51'; J. Zając 81' 3:1 Zagłębie SosnowiecG. Janiszewski 53'
16.08.2024 II liga Zagłębie SosnowiecR. Kurtović 6'; P. Mularczyk 79' 2:2 ŁKS Łódź IIM. Wzięch 26'; M. Lipien 72'

Źródło danych: API-Football.