reklama
Sokół Kleczew - Jastrzębie 2:1
II liga, 3. kolejka, sezon 2025/2026
- Termin
- sobota, 09.08.2025, godz. 17:00
- Stadion
- Stadion Miejski
- Sędzia
- Mateusz Jenda
Sokół Kleczew → Jastrzębie → tabela ligi wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 24' Gol (Sokół Kleczew): O. Kubiak 1:0
- 30' Gol (Sokół Kleczew): M. Bartosiak 2:0
- 46' Zmiana (Jastrzębie): S. Mroczko za: J. Tomal
- 46' Zmiana (Jastrzębie): M. Osipiak za: W. Gromek
- 51' Gol samobójczy (Jastrzębie): F. Laskowski 2:1 gol samobójczy
- 54' Zmiana (Sokół Kleczew): A. Iwinski za: Nikodem Stachowicz
- 66' Zmiana (Sokół Kleczew): A. Kubacki za: O. Kubiak
- 66' Zmiana (Sokół Kleczew): M. Śliwa za: M. Sopocko
- 78' Zmiana (Sokół Kleczew): J. Paczynski za: D. Retlewski
- 79' Zmiana (Jastrzębie): I. Kakolewski za: M. Bykowski
- 90+1' Zmiana (Jastrzębie): W. Sawicki za: O. Jakuc
Składy
Sokół Kleczew
- 1 S. Szablowski
- 3 H. Kaptur
- 5 M. Bartosiak
- 7 Nikodem Stachowicz
- 8 M. Sopocko
- 10 D. Retlewski
- 13 S. Wawrzynowicz
- 14 F. Laskowski
- 19 O. Kubiak
- 27 W. Smolinski
- 47 K. Kargul-Grobla
Rezerwowi
- 12 M. Mędrala
- 2 M. Zimmer
- 6 J. Paczynski
- 11 A. Iwinski
- 16 W. Slowinski
- 17 J. Szelag
- 22 A. Kubacki
- 23 M. Śliwa
- 18 A. Kulawiak
Trener: L. Cichos
Jastrzębie
- 31 B. Neugebauer
- 2 M. Bykowski
- 3 B. Kriegler
- 4 N. Wybraniec
- 9 S. Matysek
- 11 O. Jakuc
- 14 K. Gosciniarek
- 15 W. Gromek
- 17 K. Koczy
- 22 B. Baranowicz
- 23 J. Tomal
Rezerwowi
- 1 M. Molga
- 10 P. Gębala
- 16 S. Mroczko
- 18 I. Kakolewski
- 19 W. Sawicki
- 20 M. Osipiak
Trener: P. Struhár
reklama
Źródło danych: API-Football.
