reklama
Polonia Bytom - Polonia Warszawa 3:2
I liga, 31. kolejka, sezon 2025/2026
3:2 do przerwy 2:1
- Termin
- poniedziałek, 04.05.2026, godz. 18:00
- Stadion
- Stadion im. Edwarda Szymkowiaka
- Sędzia
- S. Krasny
Polonia Bytom → Polonia Warszawa → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 9' Gol z rzutu karnego (Polonia Bytom): G. Szymusik 1:0 rzut karny
- 23' Żółta kartka (Polonia Warszawa): J. Budnicki
- 27' Zmiana (Polonia Bytom): M. Bakala za: K. Andrzejczak
- 41' Gol (Polonia Bytom): K. Wojtyra 2:0 asysta: M. Bakala
- 45' Gol (Polonia Warszawa): K. Kostorz 2:1
- 46' Zmiana (Polonia Warszawa): E. Terpiłowski za: D. Brasido
- 46' Zmiana (Polonia Warszawa): H. Salihu za: S. Cisse
- 56' Gol (Polonia Warszawa): Ł. Zjawiński 2:2 asysta: E. Terpiłowski
- 63' Żółta kartka (Polonia Warszawa): İ. Durmuş
- 63' Zmiana (Polonia Bytom): K. Michalski za: P. Stefański
- 74' Zmiana (Polonia Warszawa): E. Hoxhallari za: İ. Durmuş
- 77' Żółta kartka (Polonia Bytom): T. Gajda
- 81' Zmiana (Polonia Bytom): L. Zieliński za: O. Kwiatkowski
- 81' Zmiana (Polonia Bytom): J. Sarmiento za: K. Wojtyra
- 81' Zmiana (Polonia Bytom): J. Łabędzki za: M. Matic
- 83' Zmiana (Polonia Warszawa): A. Buksa za: K. Kostorz
- 88' Gol (Polonia Bytom): L. Zieliński 3:2 asysta: J. Łabędzki
- 90' Żółta kartka (Polonia Bytom): L. Zieliński
- 90+3' Żółta kartka (Polonia Bytom): W. Banasik
Składy
Polonia Bytom
- 1 W. Banasik
- 14 G. Szymusik
- 77 J. Szymański
- 5 M. Matic
- 27 J. Apolinarski
- 8 M. Łabojko
- 18 T. Gajda
- 16 P. Stefański
- 15 O. Kwiatkowski
- 9 K. Wojtyra
- 11 K. Andrzejczak
Rezerwowi
- 76 J. Rajczykowski
- 4 M. Bakala
- 7 L. Zieliński
- 10 K. Michalski
- 13 O. Azatskyi
- 19 J. Sarmiento
- 20 J. Łabędzki
- 21 J. Lukowski
- 22 J. Calavera
Trener: Patryk Czubak
Polonia Warszawa
- 96 M. Kuchta
- 20 D. Brasido
- 30 S. Cisse
- 16 J. Budnicki
- 99 İ. Durmuş
- 26 D. Gnaase
- 7 Dani Vega
- 90 K. Kostorz
- 44 B. Piotrowski
- 17 R. Dadok
- 9 Ł. Zjawiński
Rezerwowi
- 1 A. Sandach
- 4 P. Szur
- 24 E. Terpiłowski
- 5 E. Hoxhallari
- 77 A. Buksa
- 3 H. Salihu
- 18 K. Ziolkowski
- 19 N. Vasin
Trener: Mariusz Pawlak
reklama
Wcześniejsze spotkania
Polonia Bytom: 0 zwycięstw 0 remisów Polonia Warszawa: 1 zwycięstwo 1 mecz, bramki 1:2
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | I liga | 2:1 |
Źródło danych: API-Football.
