reklama
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 2:2
I liga, 29. kolejka, sezon 2018/2019
- Termin
- czwartek, 18.04.2019, godz. 18:00
- Stadion
- Stadion MOSiR (Bytów)
Bytovia Bytów → Raków Częstochowa → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 39' Gol (Raków Częstochowa): T. Petrášek 0:1
- 41' Gol (Bytovia Bytów): B. Wolski 1:1
- 45+2' Gol (Raków Częstochowa): T. Petrášek 1:2
- 59' Zmiana (Bytovia Bytów): F. Burkhardt za: M. Hebel
- 60' Zmiana (Raków Częstochowa): M. Listkowski za: M. Domański
- 76' Gol (Bytovia Bytów): B. Wolski 2:2
- 77' Zmiana (Bytovia Bytów): G. Jaroch za: M. Kwietniewski
- 80' Zmiana (Raków Częstochowa): M. Zachara za: R. Figiel
- 83' Zmiana (Bytovia Bytów): S. Kamiński za: Ł. Wrobel
- 87' Zmiana (Raków Częstochowa): P. Malinowski za: D. Bartl
Składy
Bytovia Bytów
- A. Witan
- W. Wilczynski
- Ł. Wrobel
- M. Dampc
- Diego Bardanca
- T. Swędrowski
- B. Wolski
- Ł. Moneta
- M. Kwietniewski
- M. Hebel
- M. Kuzimski
Rezerwowi
- F. Burkhardt
- G. Jaroch
- S. Kamiński
Trener: A. Stawski
Raków Częstochowa
- M. Gliwa
- T. Petrášek
- L. Góra
- A. Kasperkiewicz
- D. Bartl
- R. Figiel
- P. Schwarz
- P. Kun
- M. Domański
- M. Szczepański
- S. Lewicki
Rezerwowi
- M. Listkowski
- M. Zachara
- P. Malinowski
Trener: M. Papszun
reklama
Wcześniejsze spotkania
Bytovia Bytów: 0 zwycięstw 0 remisów Raków Częstochowa: 1 zwycięstwo 1 mecz, bramki 1:2
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 29.09.2018 | I liga | 2:1 |
Źródło danych: API-Football.
