reklama
Tychy 71 - Sandecja Nowy Sącz 0:1
I liga, 13. kolejka, sezon 2018/2019
- Termin
- sobota, 06.10.2018, godz. 18:00
- Stadion
- Stadion Miejski (Tychy)
Tychy 71 → Sandecja Nowy Sącz → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 14' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): D. Flaszka za: M. Klichowicz
- 58' Gol (Sandecja Nowy Sącz): D. Chmiel 0:1
- 60' Zmiana (Tychy 71): Omar Monterde za: H. Adamczyk
- 78' Zmiana (Tychy 71): S. Steblecki za: E. Bernhardt
- 82' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): B. Dudzic za: D. Chmiel
- 82' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): R. Kanach za: M. Małkowski
- 85' Zmiana (Tychy 71): M. Staniucha za: J. Piątek
Składy
Tychy 71
- K. Jałocha
- D. Tanżyna
- D. Abramowicz
- M. Biernat
- K. Daniel
- L. Grzeszczyk
- E. Bernhardt
- M. Grzybek
- H. Adamczyk
- J. Piątek
- J. Vojtuš
Rezerwowi
- Omar Monterde
- S. Steblecki
- M. Staniucha
Trener: R. Tarasiewicz
Sandecja Nowy Sącz
- M. Kozioł
- M. Bučko
- A. Basta
- D. Szufryn
- M. Kalahur
- G. Baran
- M. Małkowski
- D. Chmiel
- B. Kasprzak
- M. Gabrych
- M. Klichowicz
Rezerwowi
- D. Flaszka
- B. Dudzic
- R. Kanach
Trener: T. Kafarski
reklama
Źródło danych: API-Football.
