Przejdź do treści
13°CPowietrze: bardzo dobre sobota, 26 września 2026 · imieniny: Justyny, Cypriana wschód 06:36 · zachód 18:36
reklama

GKS Katowice - Nieciecza 1:2

I liga, 12. kolejka, sezon 2018/2019

GKS Katowice R. Grzelak 68' (sam.)
1:2 do przerwy 0:0
Nieciecza A. Putivtsev 62'; M. Kupczak 90+4'
Termin
sobota, 29.09.2018, godz. 18:00
Stadion
Stadion ul. Bukowa (Katowice)

GKS Katowice → Nieciecza → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 56' Zmiana (GKS Katowice): D. Michalik za: David Añón
  2. 62' Gol (Nieciecza): A. Putivtsev 0:1
  3. 63' Zmiana (GKS Katowice): A. Łyszczarz za: G. Piesio
  4. 66' Zmiana (Nieciecza): D. Szymonowicz za: S. Štefánik
  5. 68' Gol samobójczy (GKS Katowice): R. Grzelak 1:1 gol samobójczy
  6. 84' Zmiana (GKS Katowice): K. Tabiś za: A. Błąd
  7. 86' Zmiana (Nieciecza): J. Kiełb za: V. Jovanović
  8. 90+2' Zmiana (Nieciecza): A. Vilhjálmsson za: R. Gergel
  9. 90+4' Gol (Nieciecza): M. Kupczak 1:2

Składy

GKS Katowice

  1. K. Baran
  2. W. Lisowski
  3. R. Remisz
  4. T. Puchacz
  5. G. Piesio
  6. A. Franczak
  7. A. Błąd
  8. B. Poczobut
  9. David Añón
  10. D. Bronisławski
  11. D. Rumin

Rezerwowi

  • D. Michalik
  • A. Łyszczarz
  • K. Tabiś

Trener: J. Dziolka

Nieciecza

  1. D. Trela
  2. R. Grzelak
  3. A. Putivtsev
  4. P. Szarek
  5. V. Jovanović
  6. R. Gergel
  7. M. Kupczak
  8. B. Szeliga
  9. S. Štefánik
  10. M. Skóraś
  11. V. Gutkovskis

Rezerwowi

  • D. Szymonowicz
  • J. Kiełb
  • A. Vilhjálmsson

Trener: M. Kaczmarek

reklama

Źródło danych: API-Football.