Przejdź do treści
16°CPowietrze: dobre niedziela, 27 września 2026 · imieniny: Kosmy, Damiana wschód 06:37 · zachód 18:33
reklama

Wisła Puławy - Zagłębie Lubin II 5:1

II liga, 1. kolejka, sezon 2024/2025

Wisła Puławy B. Guzdek 20'; K. Kargulewicz 38'; M. Żyłła 59'; K. Piątek 69'; S. Koziej 77'
5:1 do przerwy 2:0
Zagłębie Lubin II D. Gregorski 90'
Termin
środa, 14.08.2024, godz. 17:00
Stadion
Stadion MOSiR
Sędzia
F. Kaliszewski

Wisła Puławy → Zagłębie Lubin II → tabela ligi wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 6' Żółta kartka (Zagłębie Lubin II): K. Terlecki
  2. 15' Żółta kartka (Wisła Puławy): M. Stromecki
  3. 18' Żółta kartka (Wisła Puławy): B. Wiktoruk
  4. 20' Gol (Wisła Puławy): B. Guzdek 1:0
  5. 38' Gol (Wisła Puławy): K. Kargulewicz 2:0
  6. 40' Żółta kartka (Zagłębie Lubin II): B. Kludka
  7. 46' Zmiana (Zagłębie Lubin II): D. Gregorski za: D. Gruszecki
  8. 51' Żółta kartka (Zagłębie Lubin II): K. Lepczyński
  9. 59' Gol (Wisła Puławy): M. Żyłła 3:0
  10. 63' Zmiana (Wisła Puławy): P. Waliś za: M. Stromecki
  11. 63' Zmiana (Wisła Puławy): F. Łuczuk za: B. Wiktoruk
  12. 63' Zmiana (Zagłębie Lubin II): J. Łoboda za: K. Kolanko
  13. 63' Zmiana (Zagłębie Lubin II): A. Kubacki za: P. Kruszelnicki
  14. 69' Gol (Wisła Puławy): K. Piątek 4:0
  15. 71' Zmiana (Wisła Puławy): S. Koziej za: K. Piątek
  16. 71' Zmiana (Wisła Puławy): K. Szymanek za: M. Żyłła
  17. 74' Zmiana (Zagłębie Lubin II): F. Antkiewicz za: J. Dorozko
  18. 77' Gol (Wisła Puławy): S. Koziej 5:0
  19. 83' Zmiana (Wisła Puławy): O. Fyk za: B. Guzdek
  20. 87' Zmiana (Zagłębie Lubin II): M. Lipp za: K. Lepczyński
  21. 90' Gol (Zagłębie Lubin II): D. Gregorski 5:1

Składy

Wisła Puławy

  1. J. Szpaderski
  2. A. Gałązka
  3. R. Śledzicki
  4. L. Kabaj
  5. M. Stromecki
  6. B. Wiktoruk
  7. M. Żyłła
  8. K. Kumoch
  9. K. Piątek
  10. K. Kargulewicz
  11. B. Guzdek

Rezerwowi

  • P. Waliś
  • F. Łuczuk
  • S. Koziej
  • K. Szymanek
  • O. Fyk

Trener: M. Tokarczyk

Zagłębie Lubin II

  1. K. Bieszczad
  2. J. Jach
  3. K. Lepczyński
  4. K. Sochań
  5. K. Terlecki
  6. F. Kocaba
  7. P. Kruszelnicki
  8. K. Kolanko
  9. J. Dorozko
  10. D. Gruszecki
  11. B. Kłudka

Rezerwowi

  • D. Gregorski
  • J. Łoboda
  • A. Kubacki
  • F. Antkiewicz
  • M. Lipp

Trener: P. Sochacki

reklama

Wcześniejsze spotkania

Wisła Puławy: 0 zwycięstw 3 remisy Zagłębie Lubin II: 1 zwycięstwo 4 mecze, bramki 9:10

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
11.05.2024 II liga Zagłębie Lubin IIK. Terlecki 54'; P. Kruszelnicki 55' 2:2 Wisła PuławyM. Klichowicz 62', 79'
29.10.2023 II liga Wisła PuławyD. Retlewski 29', 90+2'; M. Klichowicz 44' (k.) 3:3 Zagłębie Lubin IID. Dudziński 34'; P. Kusztal 60' (k.); R. Adamski 71'
19.03.2023 II liga Zagłębie Lubin IIK. Terlecki 39'; C. Dieng 63', 72' 3:3 Wisła PuławyŁ. Wiech 12'; P. Skałecki 60'; A. Paluchowski 66'
14.08.2022 II liga Wisła PuławyM. Klichowicz 21' 1:2 Zagłębie Lubin IIB. Kłudka 35'; R. Adamski 73' (k.)

Źródło danych: API-Football.