Przejdź do treści
14°CPowietrze: bardzo dobre piątek, 25 września 2026 · imieniny: Aurelii, Ładysława wschód 06:34 · zachód 18:38
reklama

Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 1:1

I liga, 30. kolejka, sezon 2024/2025

Pogoń Siedlce M. Flis 67' (k.)
1:1 do przerwy 0:1
Arka Gdynia S. Sobczak 16'
Termin
sobota, 26.04.2025, godz. 19:30
Stadion
Stadion ROSRRiT
Sędzia
P. Pskit

Pogoń Siedlce → Arka Gdynia → wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 16' Gol (Arka Gdynia): S. Sobczak 0:1
  2. 17' Żółta kartka (Arka Gdynia): S. Sobczak
  3. 49' Żółta kartka (Pogoń Siedlce): M. Drag
  4. 59' Żółta kartka (Pogoń Siedlce): E. Dzięcioł
  5. 67' Gol z rzutu karnego (Pogoń Siedlce): M. Flis 1:1 rzut karny
  6. 72' Zmiana (Arka Gdynia): A. Ratajczyk za: H. Vitalucci
  7. 72' Zmiana (Arka Gdynia): D. Kocyła za: J. Oliveira
  8. 72' Zmiana (Arka Gdynia): J. Majchrzak za: S. Sobczak
  9. 76' Żółta kartka (Pogoń Siedlce): D. Jakubik
  10. 77' Żółta kartka (Arka Gdynia): F. Kocaba
  11. 78' Zmiana (Arka Gdynia): Kamil Jakubczyk za: T. Gaprindashvili
  12. 79' Zmiana (Pogoń Siedlce): L. Hrnčiar za: D. Szuprytowski
  13. 79' Zmiana (Pogoń Siedlce): M. Bykowski za: N. Zielonka
  14. 87' Zmiana (Pogoń Siedlce): M. Majewski za: E. Dzięcioł
  15. 90+1' Zmiana (Arka Gdynia): Z. Petrović za: M. Rzuchowski

Składy

Pogoń Siedlce

  1. J. Lemanowicz
  2. M. Flis
  3. D. Jakubik
  4. E. Dzięcioł
  5. K. Miś
  6. P. Misiak
  7. D. Szuprytowski
  8. M. Drąg
  9. N. Zielonka
  10. M. Famulak
  11. K. Podliński

Rezerwowi

  • L. Hrnčiar
  • M. Bykowski
  • M. Majewski
  • C. Demianiuk
  • Cássio
  • D. Pik
  • E. Topór
  • K. Danielewicz
  • P. Pyrdoł

Trener: A. Nocoń

Arka Gdynia

  1. D. Węglarz
  2. M. Marcjanik
  3. D. Gojny
  4. Marc Navarro
  5. Kike Hermoso
  6. M. Rzuchowski
  7. J. Oliveira
  8. T. Gaprindashvili
  9. H. Vitalucci
  10. F. Kocaba
  11. S. Sobczak

Rezerwowi

  • A. Ratajczyk
  • D. Kocyła
  • J. Majchrzak
  • Kamil Jakubczyk
  • Z. Petrović
  • J. Célestine
  • J. Grobelny
  • K. Lipkowski
  • P. Stolc

Trener: D. Szwarga

reklama

Wcześniejsze spotkania

Pogoń Siedlce: 0 zwycięstw 0 remisów Arka Gdynia: 1 zwycięstwo 1 mecz, bramki 1:2

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
20.10.2024 I liga Arka GdyniaD. Gojny 10'; S. Sobczak 23' 2:1 Pogoń SiedlceK. Podliński 73' (k.)

Źródło danych: API-Football.