reklama
Miedź Legnica - Znicz Pruszków 4:0
I liga, 6. kolejka, sezon 2024/2025
4:0 do przerwy 3:0
- Termin
- czwartek, 22.08.2024, godz. 17:30
- Stadion
- Stadion im. Orła Białego
- Sędzia
- L. Lewandowski
Miedź Legnica → Znicz Pruszków → wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 1' Gol (Miedź Legnica): K. Drygas 1:0
- 9' Gol (Miedź Legnica): Chuca 2:0
- 32' Żółta kartka (Miedź Legnica): M. Grudziński
- 38' Żółta kartka (Znicz Pruszków): W. Nowak
- 39' Gol (Miedź Legnica): N. Mijušković 3:0
- 46' Zmiana (Znicz Pruszków): K. Imai za: P. Moskwik
- 46' Zmiana (Znicz Pruszków): T. Proczek za: K. Tabara
- 48' Gol z rzutu karnego (Miedź Legnica): W. Bogacz 4:0 rzut karny
- 60' Zmiana (Miedź Legnica): I. Kaczmarski za: K. Drygas
- 60' Zmiana (Miedź Legnica): K. Drzazga za: K. Antonik
- 72' Zmiana (Znicz Pruszków): D. Yukhymovych za: B. Ciepiela
- 72' Zmiana (Znicz Pruszków): M. Karol za: W. Nowak
- 73' Zmiana (Miedź Legnica): M. Mansfeld za: W. Bogacz
- 78' Zmiana (Miedź Legnica): D. Tront za: Chuca
- 79' Zmiana (Miedź Legnica): A. Drina za: N. Mijušković
- 79' Zmiana (Znicz Pruszków): A. Kazimierczak za: P. Plewka
Składy
Miedź Legnica
- J. Wrąbel
- N. Mijušković
- F. Hartherz
- M. Grudziński
- M. Kostka
- K. Drygas
- B. Mioč
- J. Podgórski
- Chuca
- K. Antonik
- W. Bogacz
Rezerwowi
- I. Kaczmarski
- K. Drzazga
- M. Mansfeld
- D. Tront
- A. Drina
- B. Diallo
- J. Kaczemba
- M. Abramowicz
- O. Szymoniak
Trener: I. Mamrot
Znicz Pruszków
- P. Misztal
- P. Moskwik
- Ł. Wiech
- O. Koprowski
- R. Majewski
- V. Okhronchuk
- P. Plewka
- B. Ciepiela
- K. Tabara
- W. Nowak
- D. Sokół
Rezerwowi
- K. Imai
- T. Proczek
- D. Yukhymovych
- M. Karol
- A. Kazimierczak
- B. Klebaniuk
- F. Kendzia
- K. Flisiuk
Trener: G. Szoka
reklama
Wcześniejsze spotkania
Miedź Legnica: 0 zwycięstw 1 remis Znicz Pruszków: 1 zwycięstwo 2 mecze, bramki 2:3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 28.04.2024 | I liga | 1:2 | ||
| 30.10.2023 | I liga | 1:1 |
Źródło danych: API-Football.
