reklama
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 1:0
II liga, 14. kolejka, sezon 2023/2024
- Termin
- sobota, 21.10.2023, godz. 12:00
- Stadion
- Stadion Suche Stawy
- Sędzia
- M. Piszczelok
Hutnik Kraków → Olimpia Elbląg → tabela ligi wyniki w dziale Sport
Przebieg meczu
- 9' Gol (Hutnik Kraków): P. Kieliś 1:0
- 15' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): A. Zak
- 30' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): B. Mruk
- 33' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): K. Szczudlinski
- 36' Żółta kartka (Hutnik Kraków): K. Wenger
- 45' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): K. Labecki
- 46' Zmiana (Olimpia Elbląg): K. Filipczyk za: B. Mruk
- 46' Zmiana (Olimpia Elbląg): J. Sangowski za: K. Łabecki
- 56' Żółta kartka (Hutnik Kraków): J. Marcinkowski
- 62' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): J. Sangowski
- 63' Zmiana (Olimpia Elbląg): Y. Senkevich za: O. Yatsenko
- 70' Zmiana (Hutnik Kraków): D. Zawadzki za: S. Chmiel
- 70' Zmiana (Hutnik Kraków): K. Lelek za: K. Świątek
- 72' Zmiana (Olimpia Elbląg): M. Gabrych za: K. Bartoś
- 76' Żółta kartka (Hutnik Kraków): M. Wrobel
- 78' Zmiana (Hutnik Kraków): F. Jania za: D. Rakels
- 81' Żółta kartka (Olimpia Elbląg): K. Jozwicki
- 84' Zmiana (Olimpia Elbląg): D. Wierzba za: P. Jakubczyk
- 90+1' Zmiana (Hutnik Kraków): K. Głogowski za: J. Marcinkowski
Składy
Hutnik Kraków
- J. Zagrodnik
- D. Kubowicz
- K. Wenger
- J. Marcinkowski
- M. Budziński
- K. Świątek
- M. Drąg
- P. Kieliś
- S. Chmiel
- D. Rakels
- M. Wróbel
Rezerwowi
- D. Zawadzki
- K. Lelek
- F. Jania
- K. Głogowski
Trener: B. Bobla
Olimpia Elbląg
- A. Witan
- B. Mruk
- Ł. Sarnowski
- K. Szczudliński
- M. Spychała
- K. Jóźwicki
- P. Jakubczyk
- K. Bartoś
- K. Łabecki
- A. Żak
- O. Yatsenko
Rezerwowi
- K. Filipczyk
- J. Sangowski
- Y. Senkevich
- M. Gabrych
- D. Wierzba
Trener: P. Gomułka
reklama
Wcześniejsze spotkania
Hutnik Kraków: 3 zwycięstwa 1 remis Olimpia Elbląg: 2 zwycięstwa 6 meczów, bramki 4:5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 15.04.2023 | II liga | 0:1 | ||
| 10.09.2022 | II liga | 2:1 | ||
| 27.11.2021 | II liga | 0:3 | ||
| 07.08.2021 | II liga | 1:0 | ||
| 10.04.2021 | II liga | 0:0 | ||
| 03.10.2020 | II liga | 0:1 |
Źródło danych: API-Football.
