Przejdź do treści
16°CPowietrze: dobre niedziela, 27 września 2026 · imieniny: Kosmy, Damiana wschód 06:37 · zachód 18:33
reklama

Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie 1:3

II liga, 22. kolejka, sezon 2023/2024

Sandecja Nowy Sącz J. Wilczyński 80'
1:3 do przerwy 0:2
Jastrzębie M. Bednarski 5'; F. Ali 11'; João Guilherme 88'
Termin
sobota, 02.03.2024, godz. 12:00
Stadion
Stadion ul. Kusocińskiego
Sędzia
D. Gawęcki

Sandecja Nowy Sącz → Jastrzębie → tabela ligi wyniki w dziale Sport

Przebieg meczu

  1. 3' Żółta kartka (Jastrzębie): S. Matuszek
  2. 5' Gol (Jastrzębie): M. Bednarski 0:1
  3. 6' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): P. Buchta
  4. 9' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): K. Słaby
  5. 11' Gol (Jastrzębie): F. Ali 0:2
  6. 34' Żółta kartka (Jastrzębie): P. Baranowski
  7. 43' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): D. Potoma
  8. 46' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): M. Kwietniewski za: K. Słaby
  9. 64' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): J. Wilczyński za: P. Bryła
  10. 64' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): K. Talar za: W. Kamiński
  11. 64' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): R. Václavik za: B. Żołądź
  12. 66' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): R. Wolsztynski
  13. 69' Zmiana (Jastrzębie): S. Kiebzak za: F. Ali
  14. 69' Zmiana (Jastrzębie): K. Kargul-Grobla za: M. Chmarek
  15. 73' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): zawodnik nieznany
  16. 75' Żółta kartka (Sandecja Nowy Sącz): D. Potoma
  17. 75' Czerwona kartka (Sandecja Nowy Sącz): D. Potoma
  18. 78' Żółta kartka (Jastrzębie): K. Kargul-Grobla
  19. 80' Gol (Sandecja Nowy Sącz): J. Wilczyński 1:2
  20. 82' Zmiana (Sandecja Nowy Sącz): Marcinho za: R. Wolsztyński
  21. 87' Zmiana (Jastrzębie): S. Maszkowski za: K. Kargul-Grobla
  22. 88' Gol (Jastrzębie): João Guilherme 1:3
  23. 90+2' Zmiana (Jastrzębie): K. Jadach za: João Guilherme

Składy

Sandecja Nowy Sącz

  1. M. Poláček
  2. K. Słaby
  3. P. Buchta
  4. T. Nawotka
  5. M. Rutkowski
  6. P. Kowalik
  7. P. Bryła
  8. B. Żołądź
  9. D. Potoma
  10. R. Wolsztyński
  11. W. Kamiński

Rezerwowi

  • M. Kwietniewski
  • J. Wilczyński
  • K. Talar
  • R. Václavik
  • Marcinho

Trener: R. Kasperczyk

Jastrzębie

  1. G. Drazik
  2. P. Baranowski
  3. J. Iskra
  4. B. Boruń
  5. S. Matuszek
  6. P. Lech
  7. F. Ali
  8. João Guilherme
  9. M. Chmarek
  10. K. Fietz
  11. M. Bednarski

Rezerwowi

  • S. Kiebzak
  • K. Kargul-Grobla
  • S. Maszkowski
  • K. Jadach

Trener: P. Dziewicki

reklama

Wcześniejsze spotkania

Sandecja Nowy Sącz: 4 zwycięstwa 4 remisy Jastrzębie: 1 zwycięstwo 9 meczów, bramki 13:9

DataRozgrywkiGospodarzWynikGość
19.08.2023 II liga Jastrzębie 0:0 Sandecja Nowy Sącz
05.04.2022 I liga Sandecja Nowy SączŁ. Zjawiński 72'; Rafał Kobryń 76' 2:0 Jastrzębie
11.09.2021 I liga Jastrzębie 0:3 Sandecja Nowy SączK. Słaby 19'; M. Walski 77'; B. Szczepanek 84'
29.05.2021 I liga JastrzębieD. Rumin 76' 1:1 Sandecja Nowy SączD. Chmiel 16'
09.12.2020 I liga Sandecja Nowy SączD. Šovšić 7'; D. Chmiel 35'; M. Walski 87' 3:0 Jastrzębie
12.06.2020 I liga JastrzębieD. Szczepan 27' 1:2 Sandecja Nowy SączD. Szufryn 36'; M. Małkowski 71' (k.)
07.09.2019 I liga Sandecja Nowy SączD. Kun 52' 1:1 JastrzębieA. Żak 69'
18.05.2019 I liga JastrzębieJ. Wróbel 5'; R. Adamek 9', 72'; P. Skórecki 35'; D. Szczęch 90' 5:0 Sandecja Nowy Sącz
03.11.2018 I liga Sandecja Nowy SączM. Klichowicz 1' 1:1 JastrzębieA. Żak 88'

Źródło danych: API-Football.